Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Kasutage Microsoft Teamsi oma ettevõtte telefonikeskusena

Autor: Aeg: 02. veebruar 2022

Kas vajate oma ettevõtte telefonikeskusele tõhusat ja lihtsat lahendust? Microsoft’il on selle jaoks lahendus olemas!

Kuni 1. märts 2022 kannab teenus nime Microsoft 365 Business Voice ning seejärel muutub teenuse nimi Teams Phone and Call Plan.  Microsofti telefoniteenuste pakett on mõeldud väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, mis sisaldab Private Branch Exchange (PBX) funktsioone, siseriiklikku kõneplaani ja helikonverentsi võimalusi. 

Teams Phone koos Calling Plan komplektiga on Microsofti kõikehõlmav pilvelahendus, mis muudab väikeste ja keskmise suurusega organisatsioonide (300 või vähem inimest) jaoks lihtsaks muuta Microsoft Teams võimsaks ja paindlikuks telefonikeskuseks. Teams Phone pakub Private Branch Exchange (PBX) funktsiooni ja kõnesid avalikku kommuteeritud telefonivõrku (PSTN), ning samuti on võimalik teha kõnesid avalikust võrgust väljaspool. Saate kõnesid vastu võtta ja helistada tavalistele telefoninumbritele igas seadmes, mis teeb hübriidtöötamise lihtsaks ja mugavaks.



Teams Phone pakub kahte tüüpi kõneplaane.

Riigisisese kõne plaan
Riigisisese kõne plaan võimaldab kasutajatel helistada oma riigi või piirkonna telefoninumbritele. Teamsi Phone koos Calling Plan komplektiga sisaldab siseriiklikku kõneplaani iga kasutaja jaoks, kellele on määratud litsents. Iga kasutaja jaoks, iga kuu saadaolevate minutite arv sõltub riigist või piirkonnast, kus kasutaja asub.

Rahvusvaheline kõneplaan
Rahvusvaheline kõneplaan võimaldab kasutajatel helistada väljaspool oma riiki või piirkonda asuvatele telefoninumbritele. Rahvusvaheline kõneplaani saab osta Teamsi Phone lisandmoodulina. 
 


Teams Phone’iga on võimalik seadistada nii tasulisi kui ka tasuta numbreid, kõnemenüüsid, mis aitavad helistajatel õigesse osakonda jõuda, suure liiklusega telefoninumbrite kõnejärjekordi ja palju muud. Üks võimalustest on töötajatele anda oma telefoninumbrid, et nad saaksid otse kõnesid vastu võtta. 

Terve loendi funktsioonidest leiad siit.

Allikas: Microsoft
 

Liitu uudiskirjaga