Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Uued Microsoft 365 hinnad

Autor: Helen Neudorf Aeg: 06. september 2021

Uued Microsoft 365 hinnad

Microsoft teatas Microsoft 365 müügihindade muutusest – see on esimene oluline hinnamuudatus Office 365 turuletoomisest kümme aastat tagasi. Uued hinnad kajastavad suuremat väärtust, mida klientidele viimase 10 aasta jooksul pakutud on. Hindu näitame hetkel dollarites. Eurodes muutuvad hinnad ligikaudu 10%. Vaatame mõnda uuendust, mida viimase aastakümne jooksul kolmes peamises valdkonnas (suhtlus ja koostöö, turve ja järelevalve ning tehisintellekt ja automatiseerimine) pakutud on, samuti lisatud audiokonverentside võimalust.

Pidevate uuenduste kümnend

Office 365 on alates turuletoomisest kümme aastat tagasi kasvanud enam kui 300 miljoni tasulise töökohani. Microsoft on sellel teel pidevalt uusi investeeringuid teinud, et rahuldada klientide muutuvaid vajadusi. Neli aastat tagasi võeti kasutusele Microsoft 365, mis ühendas endas Office’i, Windowsi ja Enterprise Mobility and Security (EMS) parimad omadused. Samal aastal lisandus Microsoft Teams ainsa integreeritud lahendusena, kus on võimalik kokku saada, vestelda, helistada, koostööd teha ja äriprotsesse automatiseerida – otse töövoos.

Microsoft 365 kasutuselevõtmisest on pakettidesse lisatud 24 rakendust (1) – Microsoft Teams, Power Apps, Power BI, Power Automate, Stream, Planner, Visio, OneDrive, Yammer ja Whiteboard – ning välja on antud üle 1400 uue funktsiooni ja võimaluse kolmes põhivaldkonnas.

1. Suhtlus ja koostöö. Microsoft Teams on uus kasutuskeskkond töö, eraelu ja õppimise jaoks enam kui 250 miljonile aktiivsele kasutajale kuus. Teams toodi turule 2017. aastal ainsa integreeritud lahendusena, kus on võimalik (Office’i rakenduste toel) kokku saada, vestelda, helistada, koostööd teha ja äriprotsesse automatiseerida – tehes seda kõike töövoos. Üksnes 2020. aastal anti välja üle 300 uue võimaluse, muu hulgas režiim Together, taustaefektid, suur galeriivaade, käe tõstmine, reaalajas reaktsioonid, Breakout rooms, reaalajas pildiallkirjad koos kõneleja nimega ja Fluidi komponendid – need on vaid mõned näited.

Microsoft võttis Teamsis kasutusele uue koostöörakenduste kategooria, mis võimaldab inimestel ja organisatsioonidel teha hübriidtööd, kasutades süvaintegratsiooni funktsioonidega Power Platform, Whiteboard, Lists, Planner, Shifts, Forms ja SharePoint. Ettevõtted, nagu Adobe, Atlassian, Salesforce, SAP, ServiceNow ja Workday, on loonud Teamsiga integreeritud rakendusi, mis toovad äriprotsessid ja funktsioonid otse töövoogu.
Microsoft jätkab uuenduste tegemist nii reaalajas kui ka asünkroonse koostöö vallas. Kasutusele on võetud reaalajas koostöö Wordi, Exceli ja PowerPointi töölauarakendustes, samas kui järjest lisanduvad võimalused, nagu @mainimised, ülesannete määramine, moodsad kommentaarid ja automaatne salvestamine, on koostöö sujuvamaks muutnud. Lisati OneDrive’i pilvepõhine salvesturuum ja Exchange Online’i postkastid ning laiendati neid.

2. Turve ja järelevalve. Küberturbe maastik on keerukam kui kunagi varem. Küberrünnakute mahu, taseme ja ulatuse kasvades on turve ja järelevalve prioriteet iga organisatsiooni jaoks. Sest ajast, kui Microsoft 365 turule tuli, on lisatud uusi rünnete vähendamise võimalusi, mis aitavad organisatsioonidel end lunavara ja muude ohtude eest kaitsta. Ka meilide ja dokumentide puhul andmekao vältimise (DLP) võimalused, delikaatsuse sildid ja sõnumite krüptimine aitavad olulisi andmeid organisatsioonis hoida. Samuti on olemas head järelevalvevõimalused, mis aitavad organisatsioonidel riske vähendada ja täita järjest karmistuvaid seadusenõudeid: Content Search, eDiscovery ja Core Litigation Hold. Integreeritud mobiilseadme haldus (MDM) ja teised haldustööriistad, nagu Microsoft Endpoint Manager, aitavad administraatoritel kaug- ja hübriidtöökohti toetada.

3. Tehisintellekt ja automatiseerimine. Viimase aastakümne jooksul on Microsofti produktiivsus- ja koostöörakendustesse lisandunud tehisintellekt, et kõigil oleks võimalik rohkem saavutada. Oleme võtnud Microsoft 365 lõikes kasutusele tehisintellektiga uuendused, mille abil kasutajad saavad olla paremad kirjutajad, kujundajad ja esitlejad. Pilvepõhine tehisintellekt koostab nüüd automaatselt kaarte, diagramme ja Exceli tabeleid ning sordib meile ja puhastab Outlooki liigsetest üksustest. Tehisintellektil põhinev reaalajas tõlkimine, pildiallkirjad ja transkriptsioon muudavad koostöö kõigi jaoks hõlpsamaks ning kaasahaaravamaks.

Audiokonverentsi võimaluste laiendamine

Microsoft teatas, et nad lisavad paari järgmise kuu jooksul Microsoft Teamsi koosolekutele pakettidesse Enterprise, Business, Frontline ja Government piiramatud sissehelistamise võimalused. Kuigi pilvühenduvuse haare on järjest suurem, teame, et inimesed ühinevad Teamsi koosolekutega liikvel olles või neil on probleeme kehva internetiühendusega. Praegu sisaldavad sissehelistamist paketid Microsoft 365 E5 ja Office 365 E5 kuid Microsoft näeb sissehelistamist tervikliku Teamsi teenuse olulise osana. Piiramatu sissehelistamine on püsitellimusega saadaval enam kui 70 riigis ning interaktiivse kasutajatoega 44 keeles ja dialektis, mis tagab kindlustunde, et kasutajad saavad liituda Microsoft Teamsi koosolekuga põhimõtteliselt igasuguselt seadmelt, olenemata asukohast.

Uued hinnad

Hinnamuudatused, millest Microsoft teatas, jõustuvad kuue kuu pärast. 1. märtsil 2022 muudetakse järgmiste toodete hinnakirjahindu: Microsoft 365 Business Basic (5 $ asemel 6 $ kasutaja kohta), Microsoft 365 Business Premium (20 $ asemel 22 $), Office 365 E1 (8 $ asemel 10 $), Office 365 E3 (20 $ asemel 23 $), Office 365 E5 (35 $ asemel 38 $) ja Microsoft 365 E3 (32 $ asemel 36 $). Hinnad tõusevad kogu maailmas, kusjuures teatud piirkondades on neid kohalikku turgu arvestades kohandatud. Õppeotstarbeliste ja tarbijatoodete hinnad praegu ei muutu.

Kuna kogu maailma liidrid soovivad anda oma töötajatele võimaluse teha paindlikumat hübriidtööd, on selge, et iga organisatsioon vajab inimeste, kohtade ja protsesside lõikes uut tegevusmudelit. Microsoft soovib jätkata viimasel aastakümnel pakutud väärtuse edasiarendamist, pakkudes pidevalt uuendusi, mis aitavad klientidel nii täna kui ka tulevikus edukad olla.
________________________________________
(1) 2011. aasta juunis, kui Office 365 turule toodi, sisaldas see rakendusi Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Lync, Exchange ja InfoPath. Sellest ajast oleme laienenud ja lisanud veel rakendusi – tervikuna või osaliselt – ja täiesti uusi võimalusi, muu hulgas: Access, Bookings, Delve, Forms, GroupMe, Kaizala, Lens, Lists, OneDrive, OneNote Class Notebook, Planner, Power Apps, Power Automate, Power BI, Publisher, SharePoint, Staff Hub, Stream, Sway, Teams, To-Do, Visio, Whiteboard ja Yammer.

Allikas: Microsoft