Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Skype’i ärirakendus kaob 6 kuu pärast kasutuselt

Autor: Aeg: 02. veebruar 2021

Skype for Business Online ärirakendus kaob 6 kuu pärast – mida on sul vaja teada?

Kaheksateist kuud tagasi teatas Microsoft, et Skype’i ärirakendus kõrvaldatakse kasutuselt 31. juulil 2021. Teenuse lõpuni on jäänud kuus kuud ja püüame aidata oma partneritel soovi korral Microsoft Teamsile üle minna, et leida rohkem võimalusi tööperedel kokku saada ja vajalikke asju ära teha. 

Skype’i ärirakendus on olnud kogu maailmas miljonitele organisatsioonidele oluline suhtlustööriist. Kui kasutajad on kogenud, kuidas Teamsis on ühendatud vestlus, helistamine, koosolekud ja muu, mõistavad nad sujuva koostöö hämmastavat potentsiaali, mis lihtsustab töötamist turvalisel ja reegleid järgival viisil. 

Olenemata sellest, kus te oma teekonnal Skype’i ärirakendusest Teamsi suunas parajasti olete, on siin oluline kontrollpunkt, kus tuleks veenduda, et teie organisatsioon jõuab Teamsile üle minna enne kui Skype’i ärirakendus kasutuselt kõrvaldatakse ja juurdepääs sellele lõpeb. 

 „Meil on plaan ja tegutseme selle järgi.“ 

Suurem osa Skype’i ärirakenduse kliente on võtnud Teamsi kasutusele kattuvate võimalustega (nn „saarte režiimis“) või valitud võimalustega ja viivad oma kasutajad ning töömahud üle siis, kui nende organisatsioon on selleks valmis. Kui kuulute sellesse rühma, siis finišijoon tõenäoliselt juba paistab. Teil on veel aega oma tehnilise ja korraldusliku valmisoleku kontrollimiseks enne kooseksisteerimise ja versioonitäienduse sätete muutmist kasutajate Teamsi üleviimiseks. 

„Oi-oi, me pole valmis?!“ 

Mõned organisatsioonid ei pruugi Teamsi versioonitäienduse plaanimisprotsessis kuigi kaugel olla. See on arusaadav, kuna möödunud aasta sündmused on väga paljude strateegiaid, prioriteete ja ressursse mõjutanud. Ärge muretsege, jõuate küll. Tegelikult võib tuua hulga näiteid organisatsioonidest, mis on kõigest mõne kuuga Skype’i ärirakenduse veebiväljaandelt, või hübriidjuurutustelt või Skype’i ärirakenduse serverilt Teamsile üle läinud. Kuna aega on jäänud kuus kuud, soovitame teil võimalikult ruttu plaanimisega alustada, et jõuda läbida tehniline protsess ja kasutajastsenaariumid, mis võivad teie organisatsiooni puhul ainulaadsed olla.  

Kui te pole kindel, kust alustada, võtke meiega ühendust ja me aitame teid! 

Kaasavamad ja tõhusamad koosolekud; parem koostöö; lihtne rakenduse ja töövoo integreerimine - Teamsil on nii palju häid omadusi. 

Kuue kuu pärast kaob juurdepääs Skype’i ärirakenduse veebiväljaandele. Kuigi kipume suhtuma nostalgiaga sellesse, mis on kadumas, on lihtne näha, kui palju rohkem organisatsioonid Teamsi abil suudavad – püsides ühenduses ja saavutades koos rohkem nii tööl, koolis kui ka igapäevaelus. Ja seetõttu ootame põnevusega seda, mis on tulekul.  

Kohtumiseni Teamsis!

allikas: Microsoft