Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Oluline muudatus Microsoft Teams seadistuses!

Autor: Aeg: 20. jaanuar 2021

Oluline muudatus Microsoft Teams seadistuses: ettevõtte väliste kasutajate ligipääs automaatselt lubatud 

Alates 8. veebruarist 2021 on Microsoft Teamsis ettevõtte väliste kasutajate lisamine automaatselt sisselülitatud, kui ettevõte ei ole seda ise manuaalselt välja lülitanud. Sellega ühtlustatakse Microsoft Teams programmi teiste Microsofti teenustega, kus ettevõtte väliste kasutajatega koostöö on automaatselt lubatud. 

Kuni veebruar 2021 on väliste kasutajate ligipääs automaatselt välja lülitatud. Selleks, et IT- administraatorid või Microsoft Teams kanalite omanikud saaksid lisada ettevõtte väliseid kasutajaid, siis peab enne väliste kasutajate lisamine olema lubatud. Muudatuse jõustumine võib võtta aega mitu tundi. Kui kasutajad näevad sõnumit väliskasutaja lisamisel, et „Contact your administrator”, siis järelikult ei ole väliste kasutajate lisamine lubatud või ei ole muudatus veel jõustunud.

Alates veebruarist on kõigil uutel Microsoft Teamsi kasutajatel või kõigil, kes ei ole oma väliste kasutajate poliitikat seadistanud, automaatselt väliste kasutajate lisamine lubatud. Kui teie ettevõte tahab veenduda, et väliste kasutajate lisamine ei oleks lubatud, siis tuleb manuaalselt üle kontrollida, et külaliste lisamine on „Off“ mitte „Service Default“. 

  • Selleks logige sisse: Microsoft Teams admin center (teil peab olema selleks oma ettevõtte administraatori õigused)
  • Valige Org-wide settings > Guest access
  • Järgmiseks valige Allow guest access in Teams alt „On/Off“