Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Internet Exploreri tugi kaob!

Autor: Toomas Mõttus Aeg: 22. september 2020

Internet Exploreri tugi kaob ning mida peaks teadma sellega seoses

Olgu, IE11 turvaparanduste tugi kestab veel aastaid, kuid varasemate versioonide tugi on tänaseks täielikult lõppenud. Microsoft on kogu arenduse üle viinud uuele Edge veebilehitsejale. Ka uued Office 365, Teams ja Microsoft 365 teenused toetavad vaid Edge, Chrome ja Firefox veebilehitsejaid.
 
Alates 30. novembrist 2020 lõpetab Teams täielikult Internet Exploreri toetamise. Teised Office 365 ja Microsoft 365 teenused toetavad IE11 brauserit ametlikult veel kuni 17. augustini 2021. Siiski, oleme täheldanud juba praegu, et mõned SharePoint Online funktsionaalsused ei tööta IE peal sama moodi kui Edge või Chrome brauserites. Seega on tagumine aeg Edge brauseriga tutvust teha.

Mis saab siis, kui mõni sisemine rakendus sõltub Internet Exploreri funktsionaalsustest?

IE on Windows 10 operatsioonisüsteemi osa ja vähemalt praegu ei ole Microsoft andnud tähtaega IE11 versiooni paranduste toe lõpetamisele. Lisaks on Edge brauserile "IE Mode", mis tähendab seda, et kui mõni teenus nõuab IE funktsionaalsusi, saab Internet Explorerit Edge aknas jooksutada. Töötaja jaoks on kasutajaliides lihtsam.
 
IT spetsialistid, kes soovivad oma ettevõtte valmistada ette IE11 toe lõppemiseks, peaksid lugema seda Edge juurutamise  juhist