Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Gartner kinnitas SimpliVity liidristaatust

Autor: Aleksei Räim Aeg: 17. oktoober 2016

Arvutusjõudluse kiire kasv võimaldab seni spetsiaalset riistvara nõudnud funktsioonid lahendada tarkvaralise lahendusena tavalistel serveritel. Gartner ennustab, et aastaks 2019 on andmekeskustes umbes kolmandik andmehoidlatest tarkvaralised. See tähendab, et spetsiaalsete kettakastide asemel kasutatakse serveritesse paigaldatud kõvakettaid ning töökindluse ja jõudluse tagamiseks vajalikud funktsioonid on juhitud tarkvaras. SimpliVity on üks parimaid taolise lahenduse pakkujaid.

SimpliVity hoiab serveris kõiki andmeid ühekordselt saavutades tavaliselt enam kui 40x parema salvestuspinna efektiivsuse. Andmete olemasolu hindamine toimub spetsiaalses protsessoris reaalajas, enne salvestamist – nii on salvestusoperatsioone vähem ja seeläbi süsteemi kiirus parem, sest ei ole vaja kulutada ressurssi üleliigsele. Andmete säilimise tagamiseks dubleeritakse siiski andmeid serverite vahel, kuid selle mõju üldisele efektiivsusele on väike.

SimpliVity tugevustena toob Gartner välja, et:

  • SimpliVity on tugev keskmise suurusega ettevõtetes ning üha enam suuri ettevõtteid on asunud kasutama Omnistack platvormi standardsete töövoogude jaoks mõeldud IT süsteemide konsolideerimiseks.
  • Andmete virtualiseerimise platvorm Omnistack pakub garanteeritud andmesalvestuse efektiivsust koos globaalse andmete deduplitseerimise ja pakkimisega. Seejuures on arvutusjõudlust nõudvad operatsioonid teostatud kiirenduskaardis, mis vabastab protsessori, mälu ja muud serveri osad äritarkvara jaoks.
  • SimpliVity on andmeplatvormi sisse ehitanud tervikliku varunduslahenduse koos teise asukoha koopia funktsionaalsusega, mis on paljudel võimaldanud loobuda vanadest varundustoodetest.

SimpliVity nõrkustena toob Gartner välja, et:

  • ettevõte ei ole veel börsil ning sõltub riskiinvestorite otsustest;
  • suured IT seadmete tootjad on aru saanud Omnistack platvormi kasudest ning on turule toomas alternatiivseid lahendusi;
  • SimpliVity on aeglane täis-flash tehnoloogiate kasutamisele võtmisel

Järgnevates lõikudes on kolm peamist SimpliVity tugevust, mis meeldivad just suurematele ettevõtetele.

Süsteemide konsolideerimine ja integreerimine

SimpliVity on integreerinud terve kapitäie seadmete funktsionaalsusi ühe serveri sisse. Samas serveris asuvad virtuaalmasinad, andmehoidla, varundus-süsteem, asukohtade vaheline sünkroniseerimine, salvestuspuhver ning mitmed teised keerukad funktsioonid.

Mahu ja jõudluse lisamiseks on vaja vaid teine sarnane kast juurde panna. OmniStack tarkvara ja kiirenduskaart töötavad Dell, Cisco ja Lenovo serveritel.

Omnicube REST API operatsioonide automatiseerimiseks

REST API abil on ettevõtte IT osakonnal lihtne integreerida Omnistack tarkvara protseduure teistesse haldusprotseduuridesse. Näiteks lisada serverite uuendamise protseduuri automaatne serverite varundamine enne uuendamise käivitamist. Või lisada virtuaalmasina varasema versiooni taastamise nupp otse tugiteenuse haldamise tarkvarasse.

Kahe asukoha vahel jagatud SimpliVity klaster

Suuremad ettevõtted soovivad, et neil oleks reaalajas dubleeritud süsteemid mitmes asukohas. SimpliVity on seadnud ranged nõuded kui suur võib olla kahe andmekeskuse vahemaa, et vältida viivitusi andmete salvestamisel. Üldiselt kehtib reegel, et kui kahe asukoha vahemaa on väiksem kui 10 kilomeetrit, siis on võimalik serverid panna tööle selliselt, et andmed on mõlemas asukohas kogu aeg sünkroonis.

Need on vaid mõned SimpliVity boonused, lisaküsimuste tekkimisel võtke ühendust aadressil aleksei.raim@primend.com

 

Aleksei Räim
17.10.2016