Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Viis põhjust tasulisele meiliteenusele üleminekuks

Autor: Tarmo Kumar Aeg: 23. jaanuar 2017

Tasuta teenused on toredad ning mitmel pool on nende kasutamine ka põhjendatud. Alustaval äril on vaja kulusid kokku hoida – seega on igati loogiline, et teenuste valikul otsustatakse tasuta teenusepakkujate kasuks. Tihti osutub selleks tasuta teenuseks e-post ning sellega seonduv. Pole ka midagi imestada, turul on mitmeid häid tasuta meiliteenuse pakkujaid, kes suudavad väikese alustava ettevõtte nõudmistele vastata. Äri kasvades vajadused muutuvad ning algselt valitud teenusest võib jääda vajaka.

Millal tuleks kaaluda üleminekut tasulisele teenusele nagu Office 365 ja seal olev äriklassi meiliteenus?

Kui soovid kasutusele võtta firma domeeniga e-posti aadressid. Midagi pole teha, väline kuvand loeb. Kas ettevõte äratab usaldusväärsust või mitte, on kinni detailides. Sinunimi@Sinufirma.ee mõjub professionaalsemalt kui Sinufirma@gmail.com. E-kirjad on ärimaailmas kujunenud peamiseks suhtlemiskanaliks. Omades enda firma domeeninimega e-posti aitab see kaasa firma nime levimisele sihtturul ning on brändingu oluline element. Muidugi lihtsustab iga inimese isiklik e-postkast ka töövoogude haldamist. Kui ettevõttel on ainult üks postkast, kuid juba mitu töötajat, kel kõigil ligipääsud, võib esineda segadust tööülesannete jaotumisel ja asjade ära tegemisel.

Turvalisus, turvalisus, turvalisus. Tasuta meiliteenuste populaarsus muudab need häkkeritele ahvatlevaks sihtmärgiks. Mitmed meiliteenused on sattunud rünnakute alla ning paroolid on lekkinud. Usun, et ei pea laialt lahti kirjutama palju kurja saab teha kui ollakse kätte saanud ligipääs ettevõtte infole. Kui oled mures, et ligipääsud võivad lekkida või on juba korra lekkinud, siis on aeg minna üle tasulisele teenusele, mis pakub äriklassi turvalisust.

Talletuspind. E-post on töövahend, mis peab aitama tööd teha. Kahjuks ei ole see alati nii. Veel praegugi on mitmetes ettevõtetes kasutusel süsteemid, mis ei toeta vaid hoopis pärsivad töö tegemist. Kuidas? Postkast on pidevalt täis ning tuleb sorteerida, kustutada ning mujale salvestada olulisi meilivestlusi. Päris hull on lugu kui kliendid annavad tagasisidet, et nende kirjad ei jõua sel põhjusel kohale. Sellisel juhul on viimane aeg meilid ümber kolida, sest tasulised teenused pakuvad suuremahulist talletuspinda. Näiteks Office 365 äripakettides on e-posti salvestuspind 50GB ja iga kiri eraldi võib olla kuni 25MB.

Sinu andmete privaatsus. Mitmed tasuta teenused omavad õigust Sinu e-maili andmetes ringi kaevata (jah, linnuke kastis „I agree to the terms and conditions“ andis neile loa) ning seeläbi sulle personaalseid pakkumisi ja reklaame saata. Sellist käitumist ei saa neile ka pahaks panna, sest see on nende tuluallikas, mis võimaldab tasuta teenust pakkuda. Kui aga pead oluliseks, et sinu e-postis olevad andmed kuuluksid Sulle, siis on aeg midagi ärile sobivamat vaadata.

Ühistöö võimalused. Oled märganud vajadust failide saatmiseks, ühiseks loomiseks ja parandamiseks? Tasulised e-maili teenused pakuvad meeskonnapõhist ühistöö platvormi, kus on mugav dokumente luua ja nendega töötada ilma, et peaks kartma ettevõtte andmete lekkimist.

Põhiline on valida oma ettevõtte vajadustele vastav teenus, mis võimaldaks kasvavale ärile vajaliku turvalisuse, kohandatavuse ja pakuks produktiivseks meeskonnatööks vajalikud tööriistad.

Kui Sa ei tea milline lahendus on Sinu vajadustele parim, küsi head nõu meilt.

Toomas Mõttus
23.01.2017

 

 

Liitu uudiskirjaga