Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Tulevikutrendid siseveebi kujundamisel – Valo Intranet

Autor: Heikko Kukk Aeg: 11. september 2018

Täna toimus meie sügishooaja esimene veebiseminar, kus luubi all olid siseveebi tulevikutrendid Valo Intraneti näitel. Postituse lõpust leiad lingi seminari järelkuulamiseks. 

„Digitaalsete muutuste keskmes ei ole mitte tehnoloogia vaid inimene“, jäi kõlama viimaselt SharePoint konverentsilt Las Vegases, kus räägiti Microsofti tuleviku nägemusest siseveebi ning dokumendihalduse valdkonnas. Tõsi ta on, et erinevused töö, kooli ja sotsiaalsete tegevuste vahel on üha enam hägustumas ja tehnoloogia tagab ligipääsu informatsioonile kõikjalt kus me ka ei viibiks.

Veebiseminaril rääkisime neljast põhilisest väljakutsest, millega ettevõtted seisavad silmitsi siseveebi arendamisel ning kasutamisel.

Uuenenud tööharjumused

Tööturule on sisenemas uus põlvkond, kes kasvab vlogide ja sotsiaalmeedia mõjul. Neil on kindlad harjumused informatsiooni tarbimiseks ja ootused ettevõtte siseseks kommunikatsioonid on tavapärasest erinevad. Siin on heaks abimeheks erinevad videokoolitused, online vormid ja küsimustikud ning interaktiivne töötajate kaasamine.

Vähene intraneti kasutamine

Vaikseks jäänud siseveebi on võimalik ellu äratada erinevate rakenduste ja platvormide integreerimisega olemasolevasse intraneti keskkonda. Selleks võib olla Microsofti puhul näiteks Teams või Yammer. Erinevate sotsiaalsete kanalite kasutamine grupitööde ja isikliku vestluse puhul on kindlasti abiks inimeste kaasamisel. Anna töötajatele väljund oma arvamuse avaldamiseks ja sõnumi edastamiseks.

Turvalisus

Turvalisuse küsimus kerkib eelkõige esile dokumentide hoidmisega siseveebi juures asuvas dokumendikeskuses. Siin on võimalik mängida erinevate õigusgruppidega ja isikustatud ligipääsu võimaldamisega. See tähendab eelkõige, et andmete jagamisel ei soovita kasutada välist linkimist, vaid just konkreetsele inimesele ja tema kontole jagatud ligipääsu, et kasutaja saaks ennast tuvastada ja tegevusest jääks administraatoritele ka jälg maha.

Organiseeritud mugavus

Lihtsuses peitub võlu! Siseveebi struktuur peab olema mugav kasutada ja seda ka uuele töötajale, kes on esimest päeva tööl. Teine võtmekoht on filtrite abil seadistatud otsingusüsteem, et ei peaks veetma liigset aega vajaliku informatsiooni otsimisel.

Kui teil ei õnnestunud mingil põhjusel meie Valo Intraneti seminariga reaalajas liituda, siis seminari saab järele kuulata SIIT

Liitu uudiskirjaga