Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Tööviljakuse tõstmine Microsoft MyAnalytics abiga

Autor: Toomas Mõttus Aeg: 12. aprill 2021

Microsoft MyAnalytics toob selguse töö ajaga seotud mustrites 

Microsoft 365 isikliku tööviljakuse ülevaated aitavad sul nutikamalt töötada, analüüsides tööajaga seotud mustreid, pannes rõhku süvenemisele kuluvale ajale, isiklikule heaolule, suhtlusvõrgustikule ja tõhusamale koostööle.

MyAnalytics jagab tööharjumuste analüüsi neljaks osaks:

  • Fokusseerimine
  • Heaolu
  • Võrgustik
  • Koostöö

MyAnalytics oskab Outlookis kuvada tehisintellektil põhinevaid soovitusi, mis aitavad sul süvenemiseks aega reserveerida veel enne seda, kui nädala kalender täitub koosolekutega, ülesannete ning meilisõnumitega sammu pidades, enda jaoks oluliste inimestega suheldes.

MyAnalytics_Explore

Analüütika mõte on anda inimesele soovitusi, kuidas hoida oma aega vabana oluliste tööde jaoks ja kuidas paremini korraldada koostööd oluliste kolleegidega. Samuti hindab, kuidas on jagatud töö- ja puhkeaeg, et vältida läbipõlemist.

Kasutaja haldab ise oma tööaja algust ja lõppu

Analüüsi seadistamine algab oma tööaja seadistamisest, et süsteem oskaks hinnata, kuidas töö aeg, koosolekutele kuluv aeg ja vaba aeg jaguneb. 

MyAnalytics_week

Heaolu

Wellbeing näitab, kas tegelesid puhkepäevadel meilidega ja lisaks vaatab, kas on koosolekutega kattuvaid tegevusi, et inimesed suudaks oma aega paremini planeerida ja sellega vähendada võimalikku tööstressi.

MyAnalytics_Wellbeing

Kui Quiet Day läheb väga väikeseks, siis kas töökoormus on liiga suur või tehakse vabadel päevadel tööd.

Koostöö seadistusel saab seadistada, mis on inimese tööaeg ja kuidas töö ajal koostööd tehakse.

MyAnalytics_Setup

Aruanne näitab, kuidas oled saanud koosolekutel keskenduda - kas oled samal ajal saatnud kirju või mitte, kas on kattuvaid koosolekuid, kas liitud koosolekuga õigel ajal jne. 

Fookusaeg

Fookusaja analüüs keskendub sellele, kuidas jaguneb koosolekute ja keskendumise aeg. Loomulikult sõltub tasakaal töö iseloomust. Spetsialistil peaks fookusaja proportsioon olema kõrge ja juhtidel on tõenäoliselt just koosolekute osakaal proportsionaalselt kõrgem. 

MyAnalytics_Weekly_average

Lisaks aitab MyAnalytics Outlooki sees järjele jõuda. Insights teenus analüüsib kirjade ja koosolekute sisu kirjeldusi ning vaatab, kas nende sisu järgi oleks vaja järeltegevusi. Selle analüüsi alusel pakub Insights välja tegevused, mida peaks tegema.

Insights

Võrgustik

Võrgustik näitab, kellega sa kõige rohkem suhtled. Aruanne annab ülevaate, kui kiiresti keskmiselt teineteisele vastatakse – kui kiiresti su koostööpartner vastab ja kui kiiresti vastad sina koostööpartnerile.

MyAnalytics_Collaborators

Liides võimaldab ära märkida olulised inimesed, kellega suhtlusel peaks süsteem silma peal hoidma. 

MyAnalytics_Quiet_hours

Ja aruanne näitab ka ära, kellega kõige enam tööväliselt suheldakse ning süsteem annab nõuandeid, kuidas töövälise aja suhtlust korraldada. 

Kas saab analüüsida töötajate koormust

Aruanne näitab inimeste lõikes üldist statistikat teenuste lõikes, näiteks: kui palju keegi osales koosolekutel, mitu e-kirja saadi või välja saadeti, kui palju osaleti vestlustes jne, sealjuures täpset sisu kuvamata, et säilitada töötaja privaatsus. Selle statistika põhjal on võimalik hinnata inimese üldist töökoormust.

Lahutamatu privaatsus

Ainult teie ise saate vaadata oma isiklikke andmeid ja ülevaateid, mis põhinevad meilisõnumite, koosolekute, telefonikõnede ja vestluste põhjal tuvastatud mustritel. MyAnalytics kaitseb teie privaatsust.

Vaata Microsofti tutvustavat video: 


 

Liitu uudiskirjaga