Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Teams kasutusjuhend, et töö ei jääks seisma

Autor: Helen Neudorf Aeg: 24. märts 2020

Panime kokku Microsoft Teams kiireks kasutusele võtmiseks juhendi. Juhendist saad teada, millised on Teams võimalused ja kuidas neid kasutada: 

  • Peamenüü  
  • Vestluse alustamine (Chat) 
  • Vestluse peamised toimingud 
  • Töörühmade ja teemakanalite loomine 
  • Grupi peamised omadused ja tegevused 
  • Koosolekute planeerimine ja nendega liitumine 

Uuendatud Microsoft Teams juhendiga saad tutvuda SIIN.

Kasuliku informatsiooni, selle kohta kuidas oma ettevõtte kaugtöö mugavamaks muuta, leiad ka meie blogist

Kõige lihtsam viis kogu uudisvool silm peal hoida, on hakata meid jälgima Facebookis
 

Liitu uudiskirjaga