Sport + IT = ❤️

Autor: Rene Kaalo Aeg: 02. oktoober 2017

Nutitelefonid, põnevad äpid, uued arvutimängud, virtuaalreaalsus, töö, kontor, arvuti… ekraan, ekraan, ekraan. See kõik on põnev, uudne ja meeliköitev maailm, kuhu võib end kogemata kaotada. Selleks aga, et tehnoloogiat mitte üle tarbida ning tagada, et tarbimisest saaks tõusta kasu, peab hoidma pea selge ja mõtte erksa. Primend teab, et sama oluline kui innovaatilised tehnoloogiad ja uusimate lahenduste rakendamine, on ka vana hea sport. Sport aitab mõtlemise virgena hoida ning lihtsustab seeläbi tehnoloogiliste uuendustega kaasas käimist. Eriti oluline on enda liigutamine ja ekraani lummusest lahti rebimine just noortele.

Võtame Primendis spordi toetamist tõsiselt ning panustame jätkuvalt noorte spordi juurde toomisesse. Spordi innustamiseks oleme ka sel hooajal HC Kehra Käsipalliklubi toetajate ühtses meeskonnas. Toetame HC Kehra käsipalliklubi, sest selle klubi näol pole tegemist pelgalt spordihuviga. Klubil on kindel nägemus noortesse ja ka kogukonda panustamisel. HC Kehral on nii noorte, juunioride, meeste, tüdrukute kui ka klubi fännide võistkond. Seega on tegemist spordivõimalusega kõikidele.

Primend ja HC Kehra jagavad ühtset nägemust

Primendi nägemus ettevõtluses kattub HC Kehra nägemusega spordis – kaasame noori. Primend kaasab oma meeskonda teadlikult noori, kes on vahetult kooli lõpetanud. Soovime neile pakkuda väärtuslikku töökogemust ja eneseteostuse võimalust. Proovime suunata noori, et haridus on number üks, ning et uks meie juurde on kooliajal avatud praktikaprogrammi raames. Samu põhimõtted rakendab ka HC Kehra – haridus on number üks ja peale seda tuleb sport.

Primend ja HC Kehra ühisosa on teadlik investeering noortesse. Teame, et see nõuab kordades rohkem aega ja kannatust, kuid leiame, et see on ainuõige ja kannab vilja.

HC Kehra ja Primend panustavad noortesse

Primend on HC Kehra käsipallimeeskonna toetaja, et võimaldada neil saavutada jätkuvalt häid tulemusi, meelitada spordisaalidesse uusi käsipallisõpru ja toetada nende panust kogukonna arengusse. Primend on HC Kehra esiliiga meeskonna HC Kehra/Primend nimesponsor alates aastast 2016.

Kohtumiseni saalis!


#hckehrahandballclub #primend

Rene Kaalo
02.10.2017

Liitu uudiskirjaga