Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Sport + IT = ❤️

Autor: Rene Kaalo Aeg: 02. oktoober 2017

Nutitelefonid, põnevad äpid, uued arvutimängud, virtuaalreaalsus, töö, kontor, arvuti… ekraan, ekraan, ekraan. See kõik on põnev, uudne ja meeliköitev maailm, kuhu võib end kogemata kaotada. Selleks aga, et tehnoloogiat mitte üle tarbida ning tagada, et tarbimisest saaks tõusta kasu, peab hoidma pea selge ja mõtte erksa. Primend teab, et sama oluline kui innovaatilised tehnoloogiad ja uusimate lahenduste rakendamine, on ka vana hea sport. Sport aitab mõtlemise virgena hoida ning lihtsustab seeläbi tehnoloogiliste uuendustega kaasas käimist. Eriti oluline on enda liigutamine ja ekraani lummusest lahti rebimine just noortele.

Võtame Primendis spordi toetamist tõsiselt ning panustame jätkuvalt noorte spordi juurde toomisesse. Spordi innustamiseks oleme ka sel hooajal HC Kehra Käsipalliklubi toetajate ühtses meeskonnas. Toetame HC Kehra käsipalliklubi, sest selle klubi näol pole tegemist pelgalt spordihuviga. Klubil on kindel nägemus noortesse ja ka kogukonda panustamisel. HC Kehral on nii noorte, juunioride, meeste, tüdrukute kui ka klubi fännide võistkond. Seega on tegemist spordivõimalusega kõikidele.

Primend ja HC Kehra jagavad ühtset nägemust

Primendi nägemus ettevõtluses kattub HC Kehra nägemusega spordis – kaasame noori. Primend kaasab oma meeskonda teadlikult noori, kes on vahetult kooli lõpetanud. Soovime neile pakkuda väärtuslikku töökogemust ja eneseteostuse võimalust. Proovime suunata noori, et haridus on number üks, ning et uks meie juurde on kooliajal avatud praktikaprogrammi raames. Samu põhimõtted rakendab ka HC Kehra – haridus on number üks ja peale seda tuleb sport.

Primend ja HC Kehra ühisosa on teadlik investeering noortesse. Teame, et see nõuab kordades rohkem aega ja kannatust, kuid leiame, et see on ainuõige ja kannab vilja.

HC Kehra ja Primend panustavad noortesse

Primend on HC Kehra käsipallimeeskonna toetaja, et võimaldada neil saavutada jätkuvalt häid tulemusi, meelitada spordisaalidesse uusi käsipallisõpru ja toetada nende panust kogukonna arengusse. Primend on HC Kehra esiliiga meeskonna HC Kehra/Primend nimesponsor alates aastast 2016.

Kohtumiseni saalis!


#hckehrahandballclub #primend

Rene Kaalo
02.10.2017

Liitu uudiskirjaga