Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Saavuta suurem vabadus 250 GB failisuuruse toega Microsoft 365-s

Autor: Aeg: 14. jaanuar 2021

Tervitame saabunud 2021. aastat põnevate uudistega! 

Selle nädala alguse teadaande kohaselt lubab Microsoft, et M365 kasutajad saavad peagi suurendatud failisuuruse toe, mis võimaldab jagada maksimaalselt 250 GB suuruseid faile.

Kaugtöö ja -õppimise kasvades suureneb vajadus usaldusväärselt ja turvaliselt jagada suuri faile oma kaastöötajatele, klientidele ja kaaslastele - olgu selleks 4K või 8K videofailid, 3D mudelid, CAD failid või suured teaduslikud andmekogumid. Microsoft on pidevalt arendamas M365 keskkonda toetamaks oma kasutajaid kogu maailmas - püüdes uuendada ja anda kasutajatele võimekus olla produktiivsemad.

Meil on hea meel teatada, et varsti on Microsoft 365-s suurte failide salvestamine, sünkroonimine ja jagamine muutumas lihtsamaks kui kunagi varem!

Viimane täiustus aitab tõsta Microsoft 365 üleslaaditava faili suuruse piirangut 100 GB-lt 250 GB-le, mis sisaldab ka failide üleslaadimist rakendustesse SharePoint, Teams ja OneDrive. Nii et vasti saate hõlpsalt jagada suuri faile, nagu näiteks uue hoone 3D-mudel, 8K videoga tehtud kliendi reklaam või suuremahulised õppeprojektide videod. Ja see muudatus ei kehti ainult ettevõtete ja koolide kohta. Kui kasutate OneDrive rakendust isiklikuks tarbeks, saate hõlpsasti üles laadida oma pere videoalbumi, et seda oma sugulastega jagada, või laadida üles suur arvutimängu sisaldav ZIP-fail oma sõpradega jagamiseks.

Microsoft saavutas 250 GB limiidi, optimeerides üleslaadimise jõudluse jaoks salvestusruumi - iga fail jagatakse tükkideks ja iga tükk krüpteeritakse unikaalse koodiga. Kõik teie failid varundatakse Azure Storage'is, tagades kõrge kättesaadavuse ja jõudluse. Saate oma suuri faile hõlpsasti üles laadida ja alla laadida, kui neid vajate, seal, kus vajate. 

Ja nende suurte failide sünkroonimise pärast ei pea sa enam muretsema - diferentsiaalse sünkroonimise korral sünkroonitakse ainult teie ja teie kaasautorite tehtud muudatused - lühendades sünkroonimiseks kuluvat aega, aidates parandada jõudlust ja vähendada võrgu kasutamist. Lõpuks, nagu alati, on teie failid alati teiega igas seadmes, ükskõik kuhu lähete, olgu siis failide redigeerimine OneDrive'is, projektide jagamine SharePointi ülevaatamiseks või koostöö tiimides.

250 GB suuruse failisuuruse üleslaadimise tugi tuleb välja jaanuari lõpuks ja selle kvartali lõpuks ootame üldist kättesaadavust. 

Liitu uudiskirjaga