Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Praktiline konverents keskendub teenustele ja haldusele

Autor: Toomas Mõttus Aeg: 20. oktoober 2016

Praktiline Pilvekonverents – pilveteenuste info allikas

Sügis on aeg, mil koguda saaki ja vaadata eelnevale aastale tagasi. Samuti on praegu õige aeg teha plaane järgnevaks uueks aastaks. Sügisesel Praktilisel Pilvekonverentsil vaatame üle IT valdkonnas toimunud muudatused, keskendume veidi rohkem lahenduste tehnilisele poolele ja jagame kiireid ning kasulikke näpunäiteid. Kõik ikka selleks, et  IT oma ettevõtet teenima panna. Primendi sügisene Praktiline Pilvekonverents toob kuulajateni kõik olulisemad pilvevaldkonna uudised.

Seekordne KeyNote tuleb Pipedrive’ilt ja arutleb küsimuse üle, milline on pilveteenuste hübriidlahenduse tulevik. Kas hübriidi tasub luua ja millisel kujul? Lisaks kordame taas üle väga praktilised krüptoviirusega võitlemise vahendid, mis aitavad nakatumise riski minimeerida. Pilvekonverentsil on seekord esindatud ka külalised välismaalt, nimelt räägib siseveebi vajalikkusest ja loomise võimalustest Maailma parima SharePointi-põhise lahenduse 2016 nominent ja Microsofti aasta partner 2016 Soomes – Blue Meteorite. Muidugi on esindatud ka reaalsed kliendilood – seekord kahe rahvusvaheliselt tegutseva ettevõtte näol. Vaata altpoolt täpsemat kava ja broneeri oma koht juba täna!

Konverentsile on oodatud kõik, kes osalevad ettevõtte IT otsuste tegemisel, IT töökorras hoidmisel või  omavad huvi paremate lahenduste ja pilveteenuste järgi.

Primendi Pilvekonverents on tasuta, vajalik on eelnev registreerimine.

Kava

11.30 Tervituskohvi ja registreerimine

12.00 Konverentsi avasõnad

12.15 KeyNote: Pilvenägemus – kas pilveserveril on tulevikku?
Paljud IT juhid näevad hübriidpilve seguna kohalikest ja pilves asuvatest serveritest. See on tänaseks juba mineviku vaade. Milline on tuleviku hübriid ning millised ärijuhtide eelistused pilveteenustele? PipeDrive – edukas müügijuhtimise pilveteenuse pakkuja – räägib, kuidas IT juhid peavad oma arusaamist IT teenuste arhitektuurist muutma, et äriüksustele väärtust pakkuda ning millisena on PipeDrive’s tuleviku hübriid töös juba täna.

Esineja: Tiit Paananen (Pipedrive)

13.00 Viis sammu krüptoviirusega võitlemiseks

Krüptoviirus on uudispealkirjadest kadunud, kuid rünnakud jätkuvad. Millised on põhilised sammud, mida peaks järgima iga ettevõte? Tõnis annab kiire ülevaate peamistest ettevõtte kaitsmise võimalustest. Tehnilise poole võtmesõnadeks on Windows Policy, Backup, ATP, ATA, Alerts

Esineja: Tõnis Tikerpäe (Primend)

13.30 Kohvipaus

13.45 Siseveeb – kellele ja kuidas?
Inimeste informatsioonitarbimise harjumused on muutunud. Kasutajad eeldavad ligipääsu olulisele infole igal ajal ja igast seadmest. Toimiv infovahetus on suures ettevõttes esmatähtis. Kuidas aga luua siseveebi, mis töötab ja mida töötajad sooviksid kasutada? Sellest kõigest räägib maailma parima SharePointi-põhise lahenduse nominent Blue Meteorite Soomest.

Esineja: täpsustumisel (Blue Meteorite Ltd)

14.30 IT haldust hõlbustavad uuendused
IT halduse lihtsustamiseks on lisandunud mitmeid mõnusaid uuendusi. Andres räägib põhilisematest nagu: Windows Server 2016, Windows 10 E3, ATP, OMS. Uuenduste tuules on muutunud ka WinServeri litsentsimine. Aleksei annab kiire ülevaate, mida peab silmas pidama

Esinejad:

Andres Nurk (Primend)

Aleksei Räim (Primend)

15.00 Ärilahendus Azure’is kümme korda odavamalt 

Kas IT kuludelt on võimalik kokku hoida? Kui jah, siis millised on selleks parimad ja turvalisimad võimalused? Räägime reaalsetest lahendustest ja kuludest, mille oleme tänu pilvele kümme korda väiksemaks saanud kui traditsioonilistel lahendustel.

Esineja: Toomas Mõttus (Primend)

15.30 Kohvipaus

15.45 Kliendilugu: Rahvusvahelise ettevõtte tee pilveteenustesse 
Miks otsustas rahvusvahelisse audiitor- ja konsultatsiooniettevõtete võrgustikku kuuluv BDO Eesti AS asuda kasutama pilveteenuseid? Millised olid põhiargumendid üleminekuks, milliseid probleeme esines juurutusprotsessis ja mis on praegu nähtavad kasud? Sellest kõigest räägib Sulev Luiga

Esineja: Sulev Luiga (BDO Eesti AS)

16.15 Kliendilugu: Lihtsus ja kiirus 29 riigis – kuidas? 
Markit säästab oma klientide aega ja raha, olles pakutavas teenuses kiire ja läbipaistev. Kuidas tagada sisemise suhtluse kiirus ja efektiivsus kui kontorid on erinevates riikides ja töötajaid ühe laua taha raske saada. Markit räägib oma loo Office 365’st, Skype for Businessist ja SharePoint Online’ist.

Esineja: Peeter Tamm (Markit)

16.45 Konverentsipäeva lõpetamine

Kohtumiseni konverentsil!

Toomas Mõttus
20.10.2016

 

Liitu uudiskirjaga