Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Päästame maailma ühe serveri kaupa

Autor: Aeg: 11. oktoober 2022

Meil on vaid üks maailm ning seda tuleb meie laste ja lapselaste jaoks heas seisukorras hoida. Infotehnoloogia on meie elu juba aastaid tõhusamaks muutnud, aidates kaasa elujärje parandamisele. Pilvteenused on viinud tõhususe uuele tasemele, teenindades andmekeskuste abil tohutut hulka kliente sama riist- ja tarkvara kaudu. See on IT-lahenduste keskkonnahoidlikkust oluliselt suurendanud. Keskkonnahoidlikkus eeldab, et ressursid on ammendatavad ja neid tuleks kasutada konservatiivselt ning targalt, arvestades pikaajalisi prioriteete ja ressursside kasutusviiside tagajärgi. Lihtsalt väljendudes puudutab keskkonnahoidlikkus meie lapsi ja lapselapsi ning maailma, mille me neile jätame. Kuid asi pole muidugi nii lihtne.

Krüptovaluutad ja tõusvad elektrihinnad on loonud plahvatusohtliku keskkonna. Ilmselt olete kuulnud, et Bitcoini kaevandamisele kulutati 2021. aastal samasugune hulk elektrit nagu terves Taani riigis. Seetõttu on raske väita, et andmekeskused on tõhusad. Samas on olnud aegu, kus ühe tulbisibula väärtus ületas maja väärtuse. Kui olukord selgineb, pole mingit kahtlust, et IT-süsteemide konsolideerimine muudab asjad tõhusamaks, turvalisemaks ja paindlikumaks.

Microsofti korraldatud uuringus selgus, et pilvandmekeskused on tavapärastest serveriruumi lahendustest kuni 93% energiatõhusamad. Ja Microsofti enda pilvkeskkonna süsinikujalajälg on tavapäraste andmekeskuste omast kuni 98% väiksem. Paistab, et kohapealsete serverite pidamine kahjustab tõesti meie keskkonda ja on samas ka kulukam. See on kõigest pilvandmekeskuste kasutamise otsene mõju.

On ka hulk kaasnevaid mõjusid, mis teevad tsentraalsete süsteemide majutamisest pilvandmekeskuses parima lahenduse. Töötajad, kes neid pilvandmekeskusi haldavad, on tavaliselt paremini kvalifitseeritud ja süsteemide jälgimine on tõhusam. See omakorda tähendab kiiremat teenust väiksema kulu juures ning vaikimisi suuremat turvalisust. 


 


Ettevõtted kasutavad rohkesti pilvteenuseid, nagu Office 365 / Microsoft 365, Google Workspace, Dropbox, Salesforce. Need teenused hõlmavad ettevõtte standardseid töövoogusid, mis on ettevõtete lõikes enam-vähem ühesugused. Aga kuidas on töövoogudega, mis võimaldavad eristumist ja annavad konkurentsieelise? 

Töövood, mis annavad konkurentsieelise, nõuavad tavaliselt spetsiaalset tarkvara. Selline tarkvara vajab turvalisust tagavat ja skaleerimist võimaldavat keskkonda, mida ettevõttesiseses andmekeskuses pole, kuid paindlikkust pakuvad pilvandmekeskused.

Primend toetab töövoogusid Office 365 keskkonnas, koostades ja juurutades lahendusi teenustes SharePoint, PowerApps, Power BI ja Power Automate. Haldame ka Azure’is virtuaalserveri keskkondi ning toetame platvormteenuseid, nagu Synapse, Data Factory, Azure SQL Database, Sentinel, Function Apps jne. Kuid mõnikord nõuavad ärikriitilised rakendused, mis annavad meie klientidele konkurentsieelise, veelgi erilisemaid keskkondi. Selle tühimiku täitmiseks oleme loonud Primend Cloudi.


Primend Cloud on mõeldud selliste ärikriitiliste rakenduste majutamiseks, mis nõuavad kohandatud konfiguratsioone ja kõrget töökindluse ning turbe taset. 

Ärikriitilised rakendused, mis annavad konkurentsieelise, sisaldavad delikaatseid andmeid, mis peavad igasuguses olukorras kaitstud olema. Primend Cloud kasutab kaasaegseid andmekeskuse tehnoloogiaid, mis skaleerivad mahtu paindlikult ja hoiavad iga süsteemi hästi eraldatuna ning väga turvaliselt. Tagame süsteemi käideldavuse, salvestades aktiivsed andmed mäluseadmetele, ja suudame andmete rikkumise korral süsteemi mõne minutiga taastada. Kõiki süsteeme jälgivad ja hooldavad sertifitseeritud spetsialistid. Nii saame tagada sellistes eriolukordades isegi suurema tõhususe ja turvalisuse kui suured pilvkeskkondade pakkujad.

Primend on Microsofti teenuste ekspert ja Microsoft on andnud meile viimase kaheksa aasta jooksul kuus korda Microsofti aasta partneri tiitli. Meie spetsialistid võivad teie olemasolevat keskkonda auditeerida ja panna kokku parima tegevusplaani ühtaegu nii keskkonnahoidlikkuse kui ka tõhusa äritegevuse saavutamiseks. 

Liitu uudiskirjaga