Kasutame kolmandate osapoolte teenuste küpsiseid turundustegevuseks ning kasutajate külastuste analüüsimiseks. Täpsemat infot saate kui külastate linki "Primend Privaatsuspoliitika".

Oleme ametlikud Microsoft Surface edasimüüjad

Autor: Helen Neudorf Aeg: 11. mai 2020

Miks peaksid valima Microsoft Surface?

 • Mitmekülgsus, mida mujalt ei leia
  Seadmed, mis muutuvad sülearvutist tahvelarvutiks - lauaarvutist stuudioks - ja kõik muu vahepealne. Lisaks veel, loomingulised tööriistad nagu pliiats ja Surface Dial. Nii et miski ei takista enam ideede elluviimist - ükskõik kui keerukad need ka on.
   
 • Meisterlikkus, mida saad näha ja tunda
  Iga detail loeb – puhas, stiilne disain, üksikasjalik meisterlikkus, lummavad ekraanid ja kõrgeima kvaliteediga materjalide valik. Surface’iga unustad tehnoloogia ja alles jäävad vaid su ideed.
   
 • Kompromissitu sooritus
  Surface seadmetel on võimekus töötada koos kõige nõudlikemate ja professionaalsete rakendustega ning pakkuda võimast mängude ja 4K meelelahutuse kogemust – seda kõike lummava PixelSense™ ekraani vahendusel - Sinu ideedel pole enam piire.
   
 • Microsoftist parim nüüd sinu käeulatuses
  Microsofti loodud Surface on kavandatud pakkuma parimat Office ja Windows kogemust ning seda kõike toetab maailmatasemel klienditeenindus.

Surface perekonda kuuluvad:

 

Saa tuttavaks Surface uute pereliikmetega

Surface Pro X

Üliõhuke ja alati ühenduses

See üliõhuke kaks-ühes sülearvuti on veatu disainiga ja tagab laitmatu mobiilsuse. Ole alati kaasatud ja tööta efektiivselt olenemata sinu asukohast tänu välkkiire LTE2 ühendusele ja servast-serva 13“ puutetundlikule ekraanile.

 

Surface Laptop 3

Stiil ja kiirus

See täiuslik igapäevaseks kasutamiseks mõeldud sülearvuti on nüüd veelgi kiirem ning aku kestab kuni 11,5 tundi. Valida on laia värvivaliku, kahe erineva klaviatuuri viimistluse ja 13,5“ ning 15“ puutetundlikuekraani vahel.

Surface Pro 7

Ülikerge ja mitmekülgne

See kaks-ühes sülearvutist tahvelarvutiks ülikerge ja mitmekülgne klassik on nüüd veelgi võimsam ja varustatud USB-C™ ühendusega võimaldades sul mugavamalt tööd teha kui kunagi varem.

 

TUTVU KOGU TOOTESARJAGA ►

Küsi pakkumist

Liitu uudiskirjaga