Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Oleme ametlikud Microsoft Surface edasimüüjad

Autor: Helen Neudorf Aeg: 11. mai 2020

Miks peaksid valima Microsoft Surface?

 • Mitmekülgsus, mida mujalt ei leia
  Seadmed, mis muutuvad sülearvutist tahvelarvutiks - lauaarvutist stuudioks - ja kõik muu vahepealne. Lisaks veel, loomingulised tööriistad nagu pliiats ja Surface Dial. Nii et miski ei takista enam ideede elluviimist - ükskõik kui keerukad need ka on.
   
 • Meisterlikkus, mida saad näha ja tunda
  Iga detail loeb – puhas, stiilne disain, üksikasjalik meisterlikkus, lummavad ekraanid ja kõrgeima kvaliteediga materjalide valik. Surface’iga unustad tehnoloogia ja alles jäävad vaid su ideed.
   
 • Kompromissitu sooritus
  Surface seadmetel on võimekus töötada koos kõige nõudlikemate ja professionaalsete rakendustega ning pakkuda võimast mängude ja 4K meelelahutuse kogemust – seda kõike lummava PixelSense™ ekraani vahendusel - Sinu ideedel pole enam piire.
   
 • Microsoftist parim nüüd sinu käeulatuses
  Microsofti loodud Surface on kavandatud pakkuma parimat Office ja Windows kogemust ning seda kõike toetab maailmatasemel klienditeenindus.

Surface perekonda kuuluvad:

 

Saa tuttavaks Surface uute pereliikmetega

Surface Pro X

Üliõhuke ja alati ühenduses

See üliõhuke kaks-ühes sülearvuti on veatu disainiga ja tagab laitmatu mobiilsuse. Ole alati kaasatud ja tööta efektiivselt olenemata sinu asukohast tänu välkkiire LTE2 ühendusele ja servast-serva 13“ puutetundlikule ekraanile.

 

Surface Laptop 3

Stiil ja kiirus

See täiuslik igapäevaseks kasutamiseks mõeldud sülearvuti on nüüd veelgi kiirem ning aku kestab kuni 11,5 tundi. Valida on laia värvivaliku, kahe erineva klaviatuuri viimistluse ja 13,5“ ning 15“ puutetundlikuekraani vahel.

Surface Pro 7

Ülikerge ja mitmekülgne

See kaks-ühes sülearvutist tahvelarvutiks ülikerge ja mitmekülgne klassik on nüüd veelgi võimsam ja varustatud USB-C™ ühendusega võimaldades sul mugavamalt tööd teha kui kunagi varem.

 

TUTVU KOGU TOOTESARJAGA ►

Küsi pakkumist

Liitu uudiskirjaga