Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Office’i dokumentide kaitsmine on nüüd lihtsam ja paindlikum

Autor: Toomas Mõttus Aeg: 22. august 2016

Paljud teavad võimalusest määrata Office dokumentidele salasõna. Exceli tabelitele ja Wordi dokumentide salasõna ei ole väga paindlik ja kord juba antud kasutusõigust on võimatu ära võtta.

Microsoft pakub juba pikemat aega Office 365 Enterprise teenuse kasutajatele võimalust määrata Office dokumentidele paindlikku ligipääsupoliitikat – määrata ligipääsuõigusi omavaid kasutajad, ligipääsu ulatust (lugeda, kopeerida, muuta) ning ligipääsu kestust. Teenuse nimi on Azure Rights Management (Azure RMS).

Siiani on erinevatel platvormidel kasutatavad võimalused olnud erinevad. Juuli lõpus tehtud uuendustega on parandatud reeglite seadmise võimalusi Office’i rakendustes ning ühtlustatud funktsionaalsust mobiilsetel platvormidel.

Kasutusõiguse peatamine igal ajal. Azure Rights Management võimaldab nüüd logida dokumentide kasutamist ning samuti saab RMSiga kaitstud dokumentide ligipääse igal hetkel katkestada. Varem oli taoline võimalus ettevõtte sees – kui kasutajakonto suleti, lõppes ka töötaja ligipääs. Ligipääs ettevõttest väljapoole saadetud dokumentidele lõppes kasutustähtaja saabumisel. Nüüd on lisandunud võimalus peatada ka ettevõttest väljapoole kasutada antud dokumentide ligipääsud igal ajal .

Mugavam kontohaldus Mac Office’iga. Uued Office’i rakendused soovivad, et inimene alati sisse logiks, et SharePoint’i ja OneDrive’i kasutamine oleks lihtsam. Sellegi poolest, pidi siiani iga kord Mac Office’is RMSiga kaitstud dokumendi avamiseks iga kord uuesti kasutajanime ja parooli sisestama. Uuendus võttis selle nõude ära – kui inimene on juba õige kasutajanime ja parooliga Office’i rakendusse sisse loginud, ei küsita rekvisiite uuesti.

Vanade dokumendiformaatide tugi. Siiani võimaldasid Office’i rakendused Windows ja Android telefonidel avada vaid uusi RMSiga kaitstud dokumendiformaate (docx, xlsx, pptx). Nüüd on kõigil peamistel mobiilsetel platvormidel – Android, iOS ja Windows – toetatud ka vanad RMSiga kaitstud dokumendiformaadid (doc, xls, ppt).

 

 

Toomas Mõttus
22.08.2016

Liitu uudiskirjaga