Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Muuda oma tööharjumusi Office tarkvaras

Autor: Toomas Mõttus Aeg: 03. juuni 2019

Autosave Ondrive ja SharePointOffice 365 teenuse kaudu Office tarkvara tellijad on paljud juba märganud Wordis ja Excelis uut „autosave“ funktsionaalsust.

Autosave võimaldab Onedrive ja SharePoint teenustest avatud dokumentides kõik muudatused automaatselt salvestada. Autosave salvestab muudatuse iga mõne sekundi tagant ning niimood näevad muudatusi ka kõik need, kes dokumenti sinuga samal ajal redigeerivad.

Võid unustada ajad, mil unustasid dokumendi salvestada ja siis jäid kõikidest oma muudatustest ilma!

Autosave’iga on lihtne käkki kokku keerata

Autosave History - dokumendi varasemad versioonidKui oled harjunud dokumentides „katsetama“ stiilide ja vormistusega, siis iga selline  muudatus salvestub ning kui oled dokumendi tundmatuseni ära rikkunud, siis ongi dokument rikutud. Kui samal ajal teed veel dokumendi kallal koostööd kolleegidega, on arusaamatused ja pahandused kiired tulema.

Sellest hädast aitab välja dokumendi ajaloo kasutamine. Onedrive ja SharePoint kataloogid oskavad säilitada dokumentide versioone ja nii saada alati dokumendi varasema versiooni juurde tagasi minna. Selleks tuleb lihtsalt menüüst valida History ning ajaloost valida õige dokumendi versioon.

Kui soovid dokumendi kallal katsetada ilma kolleegidele lisatööd tegemata, tasub enne katsetamist siiski salvestada dokumendist koopia. Selleks valid Save As -> Save a Copy. Nii jääb esialgne fail nendest muudatustest puutumata.

Liitu uudiskirjaga