Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Microsoft Teams ja Office koolijuhtidele

Autor: Aeg: 08. märts 2022

Microsoft Teams ja Office koolijuhtidele

Microsofti tooteid kasutavad meist igapäevaselt paljud olenemata, kas viibime klassiruumis või kontoris.

Meie uus reaalsus on, et õppimine toimub rohkem ja rohkem kaugõppena. Seetõttu on Microsoft lisanud mitmeid kasulikke lisasid enda programmidesse, mis aitavad õpilastel õppida ja õpetajatel õpetada. Hea uudis on ka see, et suur osa Microsofti vahenditest on haridusasutustel tasuta. 

Miks peaks haridussüsteem arenema? Maailm on pidevas muutumises. Pidevalt muutuv maailm ja uuendusliku tehnoloogia lõputud võimalused loovad uusi viise meie igapäeva elu juhtimiseks. Me peame alati olema valmis kohanema, et mitte maha jääda ja see areng enda kasuks tööle panna.

„Selleks, et astuda vastu meid ümbritsevale kiiresti arenevale maailmale, peab meil olema süsteem muutustega kohanemiseks“ Forbes

Selline kiire areng ei ole toimumas vaid haridusmaailmas, vaid ka ettevõtlusmaailmas ja ka paljudes teistes valdkondades ning sellel kannul püsimine on kindlasti raske. „Kuna COVID-19 mõjutab meie töö ja elu kõiki aspekte, oleme kahe kuu jooksul näinud kahe aasta digiüleminekut.“ Satya Nadella, Aprill 2020

Erinevad uuringud prognoosivad, et õppimise tulevik on õpilaste keskne: sotsiaalne, isikupärastatud ja tehnoloogia poolt toetatud. Õppetöö peaks hõlmama ettevalmistamist eluks ning tööks. 

Haridussüsteemi või õpetamismeetodite muutused aitavad haridusprotsessi kohandada. „Isikupärastatud õppimise uued suundumused sõltuvad suuresti uutest koolide töö korraldamise viisidest ja IKT kasutamisest. Teiseks tajutakse enamikus riikides haridust võrdsuse ja võrdsuse suurendamise vahendina. Uuendused võivad aidata suurendada võrdsust hariduse juurdepääsul ja selle kasutamisel ning võrdsust õpitulemustes.“ OECD

Koolijuhtide peamised väljakutsed uute lahenduste vastuvõtmisel:

 • Konkureerivad prioriteedid varjutavad pikaajalist planeerimist ja tegevuskavade haldamist
 • Piiratud juurdepääs tehnoloogiale ja professionaalsele arengule
 • „Tehnilise valmisoleku“ puudumine koolis
 • Struktuuri puudumine ja aeg treenida, koolitada ja toetada tehnoloogia kasutuselevõttu
 • Vanemad, kes ei ole visiooni kaasatud
 • Visiooni ja tegevuskava toetamiseks ei ole piisavaid vahendeid
   

Mis on siis lahendus?

Microsoft pakub koolidele erinevaid Office 365 lahendusi. Selle üheks suureks positiivseks küljeks on, et see on ühtne platvorm nii õpetamiseks, õppimiseks kui ka töötamiseks. Ei pea kasutama erinevaid keskkondi ning vahendeid, vaid kõik on ühes kohas.


 
Office 365 lahendused ja funktsioonid

 
Office 365 A-pakettide hinnad

 

Miks kasutada pilvelahendusi?

Üks osa pilvelahendustest on kiire ja efektiivne arvutihaldus, samuti hoiavad antiviiruse ja antispami lahendused seadmed turvalisena. Pilvelahendused võivad alguses keerulisena tunduda, kuid tegelikult see seda ei ole. Pigem läheb haldus lihtsamaks ja läbipaistvamaks, kui see endale selgeks teha. Olemasoleva lahenduse pilvesse viimine on ka tegelikult tänapäeval lihtsaks ja loogiliseks tehtud.
 
School Data Sync’i abil saab kõik õpilaste, õpetajate ja õppeainete andmed sünkroniseerida Office 365 keskkonda. Seejärel saab teha erinevad Microsoft Teamsi grupid ning hallata erinevaid failikogumikke. 

 

„Haridusasutuste Microsoft 365 keskkonna kasutusele võtmise pakett“ 

Primend on välja tulnud Microsoft 365 kasutuselevõtmise paketiga, et aidata haridusasutustel ära teha esimene samm ja jagada teadmisi, et see esimene samm oleks edukas. Meie pakett sisaldab:

 • Microsoft 365 keskkonna loomine
 • Kasutajate loomine
 • Microsoft 365 hariduslitsentside lisamine
 • Baasturvalisuse seadistamine:
     Mitmetasemeline autentimine (MFA)
     Tingimusliku ligipääsu põhireeglite seadistamine (Conditional Access)
     Ettevõtte ligipääsu- ja grupipoliitika seadistamine
 • Masinapargi haldamise seadistus:
     Office programmide installimise põhimõtted
     Windows’i uuenduste põhimõtted
     Bitlocker’i poliitika
     Vastavuspoliitika

Hind 500€

 

Kuula ka webinari salvestust, mis keskendub detailsemalt eelpool mainitule ning, sisaldab eraldi demo osa, kus näitame samm-sammult, kuidas erinevaid funktsionaalsuseid kasutades, saab Microsoft Teams keskonnas igapäevast tööd sujuvalt korraldada ja organiseerida. Lisaks vaatame üle, miks tänapäeval pilveteenuste kasutusele võtt on mõistlik samm ja millised on pilveteenuste eelised turvalisuse aspektist.

Q&A

K: Kas Google meilinduse ja kontode ülekandmine on võimalik? Mis vahendiga? Kuidas? Hetkel kool kasutab Gsuite.

V: Juhised kontode ülekandmiseks leiate siit.

Küsi pakkumist

Liitu uudiskirjaga