Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Lenovo viib koosolekud uuele tasemele 

Autor: Aeg: 08. juuni 2021

Lenovo viib koosolekud uuele tasemele 

Lenovo Smart Collaboration nutikad lahendused muudavad töökeskonna kaasaegseks ning soodustavad koos töötamist ühtse tiimina, olgu see siis hübriidtöökohtade loomise kaudu või töötajatele suurema paindlikkuse võimaldamisega. Nutikad lahendused toetavad igati innovaatilist mõtlemist ja tõstavad ühtlasi ka meeskonnatöö produktiivsust.

ThinkSmart Bar 

  • Sertifitseeritud Microsoft Teamsi tubade jaoks ja ühildub ka Zoomi tubadega
  • Loodud spetsiaalselt koosolekuruumil põhinevate videokonverentside jaoks
  • Saab siduda arvutiseadmega või kasutada tavalise isehäälestuva seadmena
  • Äriklassi ribakõlar, mis tagab erakordselt hea helikvaliteedi ja skaleeritavuse
  • Kaasahaarav heli, mis tekitab mujal viibivates osalejates tunde, nagu nad oleksid samas ruumis 

SUUREPÄRANE HELI 

Veenduge, et kõiki oleks telefonikõnede ja videokonverentside ajal valjusti ning selgelt kuulda. ThinkSmart Bari neli stereokõlarit tagavad elutruu selguse ja intensiivsuse kuni 97 dB. Selle neli kiirt moodustavat integreeritud mikrofoni loovad tänu 180-kraadisele lainurksüsteemile kaasahaarava koosolekuruumi või kodukontori heli. Lisaks kõrvaldab integreeritud digitaalsignaali protsessori (DSP) müravähendussüsteem häiriva kaja ja taustamüra. 

SUUREPÄRANE SKALEERITAVUS 

ThinkSmart Bar sobib väga erineva suurusega ruumidele, alates väikestest koosolekuruumidest kuni juhatuse koosolekuruumide ja kodukontoriteni. Eriti suurele ruumile mõeldud lahenduse jaoks on saadaval kaks täiendavat 6 m juhtmega satelliitmikrofoni. 

SUJUV INTEGRATSIOON 

ThinkSmart Bar kaalub kõigest 1,9 kg ning seda saab kasutada laua peal, paigaldada seinale või riiulile. Selle stiilne kujundus ja ühilduvus Microsoft Teamsi tubade ning Zoomi tubadega tähendab, et see sobib igasugusesse keskkonda. Seda saab hõlpsasti arvutiseadmega integreerida või kasutada eraldi seadmena. 

Ekraan, kaamera, sülearvutid ja mikrofon on eraldi müügil. 

ThinkSmart Cam 

Kogu maailma ettevõtted peavad tulema toime järjest kasvava väljakutsega ühendada suurt hajutatud töötajate hulka. Mõned inimesed naasevad kontorisse ja teised soovivad kodus edasi töötada, mistõttu nutikad koostööriistad ja -vahendid on edu saavutamiseks üliolulised. Olenemata sellest, kas siduda ThinkSmart Cam mõne ThinkSmart-seadmega, nagu ThinkSmart Hub või ThinkSmart Edition Tiny, või kasutada seda eraldi tavalise isehäälestuva seadmena, muudab see koosolekuruumid kaasahaaravaks ja produktiivseks ning tekitab kõigis tunde, nagu viibiksid nad ühes ruumis. ThinkSmart Cam on videokoostööks mõeldud äriklassi AI-nutikaamera, millel on sertifitseeritud ühilduvus nii Microsoft Teamsi kui ka Zoomi platvormidega. Kõrge eraldusvõime ja lai vaateväli koos nutifunktsioonidega, nagu automaatne kaadrisse toomine, automaatne suum ning valge tahvli tajumine teevad ThinkSmart Camist targa valiku, mis aitab hõlpsasti ja tõhusalt kontoris ja mujal tegutsevaid töötajaid ühendada. 

OPTIMEERITUD KOOSTÖÖKS VIDEOKONVERENTSIDE KÄIGUS 

Tänu laiale vaateväljale suudab ThinkSmart Cam püüda pildile igaühe ja kõik, mida vaja, alates kodukontorist ja väikestest koosolekuruumidest kuni keskmiste ja suurte konverentsiruumideni. Selle kõrge eraldusvõime ja kaadrikiirus (kuni 4K kiirusel 30 kaadrit sekundis ja 1080p kiirusel 60 kaadrit sekundis) väldib viivitust ja moonutusi, samas kui suur dünaamiline ulatus tagab suurema kontrastsuse, erksad värvid ja säravamad pildid isegi vähese valguse korral. 

SISALDAB TEHISINTELLEKTI 

Integreeritud virtuaalprotsessor (VPU) koos tehisintellekti sisaldavate konverentsifunktsioonidega * võimaldab ThinkSmart Camil objekte automaatselt suumida ja kaadrisse tuua, tagades loomulikuma videokonverentsi. Aktiivse esineja jälgimine hoiab vestlused fookuses, samas kui valge tahvli tajumine võimaldab interaktiivsust, tagades tõeliselt produktiivsed ja loomulikku koostööd toetavad koosolekud. Veelgi enam: inimeste kokkulugemine tagab asutustele ja IT-tiimidele ka ruumi jooksva kasutuse andmed. 

MÕELDUD SUJUVAKS INTEGREERIMISEKS 

Tänu oma kompaktsele ja kergele ehitusele ning sertifitseeritud ühilduvusele Microsoft Teamsi tubade ja Zoomi tubadega sobib ThinkSmart Cam suurepäraselt igasugusesse kaasaegsesse kontorikeskkonda, kuna selle saab paigaldada hõlpsasti eraldiseisva seadmena, paigutada seinale või telerile. 

ThinkSmart View

ThinkSmart View on rajatud kasutajasõbralikule Microsoft Teams platvormile, hallates kõiki koosolekuid, kalendrit, sisutarbimist ja muid ülesandeid. See nutikas kontoriseade on ideaalne abiline nii eraldi kabinetis, kodukontoris või jagatud tööruumis töötades. 

Funktsioonidega nagu ajasäästlik ühe nupuvajutusega Microsoft Teams koosoleku alustamine ja teiste alati valmis teguritega, aitab ThinkSmart View töötajatel oma tööpäevast rohkem välja võtta. Ühendades seadme arvutiga, saab ThinkSmart View-d kasutada hääl- ja videokõnedeks, sisu vaatamiseks ja paljuks muuks, vabastades arvuti märkmete tegemiseks või muudeks vajalikeks tegevusteks. 

Küsi pakkumist

Liitu uudiskirjaga