Sõna „kaugtöö“ pole kunagi varem nii palju meediakajastust saanud kui viimastel nädalatel.

Paljud ettevõtted otsivad lahendusi, kuidas oma töökorraldus vajadusel toimima panna selliselt, et töötajad kontoris ei käi. 

Tehnikahiid Microsoft otsustas reageerida koroonaviiruse puhanguga päevakorda tõusnud kaugtöö vajadusele, võimaldades nüüd oma Teams koostöörakendust kasutada tasuta kõigil inimestel, kellel selleks vajadus on.

Kellel puudub varasem kokkupuude Teams rakendusega, siis lühidalt on tegemist koostöö platvormiga, mis võimaldab teil jagada faile, pidada üks-ühele vestluseid, gruppi vestluseid, korraldada video koosolekuid kuni 250 osalejaga ja palju muud.

Teams rakenduse kasutamiseks on 3 võimalust:
1.    Kui sinu ettevõttel on olemas Office 365 litsents, mis sisaldab ka Teams rakendust  aga mingil põhjusel ei ole te seda veel aktiivselt kasutusele võtnud – nüüd on see hetk, kus seda teha.

2.    Kui sinu ettevõttel on küll Office 365 litsents, kuid selles ei sisaldu Teams rakendust. Selleks, et Teams tasuta kasutusele võtta kuni Jaanuar 2021, tuleb veebibrauseris minna aadressile teams.microsoft.com ja oma kontoga sisse logida ning rakendus ongi valmis kasutamiseks.

3.    Kui sul aga ei ole Office 365 litsentsi, siis on sul võimalus 6 kuuks tasuta kasutusele võtta Office 365 E1 litsents, milles on olemas nii Teams rakendus kui ka teised populaarsed Office rakendused (Word, Excel, PowerPoint, OneNote). 
Tasuta litsentsi saamise kohta leiad rohkem informatsiooni, siit LINGILT

Ja ära lase koroonaviirusel oma tööd ega elu segada!

Blogid