Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Leevenda Teams’iga koroona sümptomeid

Autor: Toomas Mõttus Aeg: 12. märts 2020

Sõna „kaugtöö“ pole kunagi varem nii palju meediakajastust saanud kui viimastel nädalatel.

Paljud ettevõtted otsivad lahendusi, kuidas oma töökorraldus vajadusel toimima panna selliselt, et töötajad kontoris ei käi. 

Tehnikahiid Microsoft otsustas reageerida koroonaviiruse puhanguga päevakorda tõusnud kaugtöö vajadusele, võimaldades nüüd oma Teams koostöörakendust kasutada tasuta kõigil inimestel, kellel selleks vajadus on.

Kellel puudub varasem kokkupuude Teams rakendusega, siis lühidalt on tegemist koostöö platvormiga, mis võimaldab teil jagada faile, pidada üks-ühele vestluseid, gruppi vestluseid, korraldada video koosolekuid kuni 250 osalejaga ja palju muud.


Tasuta litsentsi saamise kohta leiad rohkem informatsiooni, siit LINGILT

Ja ära lase koroonaviirusel oma tööd ega elu segada!

Liitu uudiskirjaga