Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Kiirem üleminek hübriidtööle 

Autor: Tõnis Tikerpäe Aeg: 17. september 2021

Kiirem üleminek hübriidtööle 

Microsoft teatas uutest võimalustest Microsoft 365-s, Teamsis ja Microsoft Vivas, mis aitavad meie klientidel uuel hübriidtöö ajastul edu saavutada.  

Nende toodete hulka kuuluvad Fluidi komponendid, mis tulevad selle aasta lõpus Teamsi, Outlooki, OneNote’i ja Whiteboardi; Microsoft Teamsi toad ja koosolekuteenused; uus Whiteboardi teenus ning uued isikliku heaolu funktsioonid, mis on tulekul Microsoft Viva Insightsis, sealhulgas Headspace’i juhendatud meditatsioonid, fookusrežiim ja vaikse aja sätted.

Paljud ettevõtted peavad kohanema uue töökeskkonnaga ja siin ulatab Microsoft abikäe mitmesuguste toodetega, mis aitavad töötajatel endast parima anda. Microsoft 365 ja Office 365 funktsioon Audio Conferencing võimaldab kasutajatel telefoni kaudu koosolekule sisse helistada. Audio Conferencing võimaldab telefoni teel osaleda kuni 250 inimesel.  Koosolekule sisse helistamine on väga hea võimalus kasutajatele, kes on liikvel ega saa osaleda koosolekul sülearvuti või mobiilseadme Microsoft Teamsi rakenduse kaudu. Sellest on abi ka halva internetiühenduse korral, audiokoosolekute puhul jne. Funktsiooni Audio Conferencing peab seadistama ainult nende inimeste jaoks, kes koosolekuid korraldavad või juhivad. Sisse helistavad koosolekul osalejad ei vaja mingeid litsentse ega muid seadistusi.  

Microsoft 365 Business Voice’i abil on väike- ja keskmise suurusega ettevõtetel lihtne muuta Microsoft Teams võimsaks ja paindlikuks telefonisüsteemiks. See asendab tavapäraseid telefoniteenuste pakkujaid ja paikseid telefonisüsteeme, mille haldamine võib olla keeruline ning kulukas. Seadistada saab nii tasulisi kui ka tasuta numbreid, helistamismenüüsid, et helistajad jõuaksid õige osakonnani, funktsiooni Audio Conferencing kõikvõimalike koosolekute korraldamiseks ja palju muud. Inimestele saab anda isegi oma telefoninumbrid, et neile saaks otse helistada. Teistele Microsoft Teamsi kasutajatele helistamine on tasuta, kuid kui soovite, et kasutajad saaksid helistada tavatelefonidele ja teil pole veel telefoniteenuse pakkujat, on vaja osta helistamispakett. 

Millised teie ruumid ka füüsiliselt poleks, Microsoft Teamsi tubade seadmed võivad muuta need paindlikuks, kaasavaks koosolekuruumiks. Selleks, et koosolekuid saaks tõhusalt ja tulemuslikult läbi viia, on vaja nutiseadmeid. Andke kõigile inimestele võimalus sujuvat koostööd teha – kõikjalt. Microsoft Teamsi toad ühendavad teie töötajad väga spetsiifiliste koosolekuruumidega teie kontoris – isegi kui töötajad füüsiliselt kohal pole.  

Kuna kliendid teevad olulisi otsuseid hübriidtöökohtade lahenduste kohta juba täna, on meil mitu kampaaniapakkumist, mida hübriidtööle üleminekul kasutada saab. 

  • Paketi Enterprise Agreement (EA) kliendid saavad liitumisperioodi lõpuni tasuta funktsiooni Audio Conferencing. * 
  • Paketi Cloud Solution Provider (CSP) kliendid saavad üheks aastaks tasuta funktsiooni Audio Conferencing. * 
  • Paketi CSP kliendid saavad ka üheks aastaks 25 protsenti allahindlust Microsoft 365 Business Voice’ilt koos helistamispaketiga ja 33 protsenti allahindlust Microsoft 365 Business Voice’ilt ilma helistamispaketita. * 
  • Pakettide EA ja CSP kliendid saavad 30 protsenti allahindlust teenuste Microsoft Teams Rooms Standard ja Microsoft Teams Rooms Premium litsentsidelt. ** 

** Pakkumine kehtib kuni 31.12.2021 ja võimaldab klientidel erinevate teenuste kombineerimisel lisaväärtust saada. 

Küsi pakkumist

Liitu uudiskirjaga