Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Hoiame oma kogukonna liikuvana

Autor: Helen Neudorf Aeg: 17. november 2021

Õues on kuldne sügis asendunud kaamosega ja aeg on viimased suvised otsad kokku siduda. Sedapuhku puudutame tervist ja tervislikku eluviisi. Tänaseks oleme Primendis juba kahel korral korraldanud üle-ettevõttelist sammuvõistlust, kus kõik kolm Baltikumi riiki omavahel mõõtu võtavad ja ühiselt sammuvad. Kui te vaid näeks seda hasarti, mis tiimides kihama lööb! Primendi kogukonna tervise toetamise vaimus andsime suvel hoogu discgolfi klubile DG Massive. Oleme varasemaltki õla alla pannud nii spordile, tervishoiule kui puhtamale elukeskkonnale, pakkudes küll reaalseid abikäsi kui ka oma teenuseid/tuge muul viisil. Et hooaeg on neil tänaseks edukalt lõppenud, teeme väikese pilguheidu nii neile kui meile. 

Discgolf on paljudele lõbus vaba aja veetmise viis, teistele jällegi elukutseline sport. Oma reeglitelt on see sarnane klassikalisele golfile, kuid keppide ja pallide asemel lennutatakse hoopis kettaid. Discgolfi rajad on keskmiselt 2km pikad, kuid kuna kettad alati ideaalselt õigel trajektooril ei lenda, tuleb teinekord üksjagu samme teha, mis raja pikkust ka kahekordistada võivad. Nüüd teeme veidi matemaatikat.  

DG Massive klubis on 12 liiget ja kamba peale läbisid nad kuus etappi. Kuues etapp neist oli pikim ja   üheskoos läbisid nad hinnanguliselt 1.3 miljonit sammu. Kõrvutame seda primendlaste septembrikuiste sammudega. Primendlasi osales sammuvõistluses 37 ja ühiselt käidi maha 8.7 miljonit sammu. Natuke rehkendusi ja saame, et 12 primendlast kõndis kuuga keskmiselt 2.8 miljonit sammu. Mis omakorda tähendab, et DG Massive teeks meile päris kergelt pähe, kui nad iga päev kettaid lennutaks. Või on siin hoopis mõttekoht ja tuleks primendlastele kevadel kettad kätte anda.  

On hea näha, et värskes õhus liikumine inimesi rõõmustab. Vaimne ja füüsiline tervis püsivad aktiivselt liikudes paremas korras ja kõik ettevõtmised on edukamad.   

Täpset lendu teie ketastele ja rohkelt samme! 

Liitu uudiskirjaga