Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Azure Virtual Desktop  

Autor: Aeg: 02. juuli 2021

Azure Virtual Desktop: paindlik pilvepõhine VDI platvorm hübriidtöökoha jaoks 

Kui Microsoft ligi kahe aasta eest Windows Virtual Desktopi turule tõi, ei osanud keegi ennustada, et ülemaailmne pandeemia sunnib miljoneid töötajaid kontorist lahkuma ja kodus töötama. Selleks, et ettevõte oleks vastupidavam ja paindlikum, migreerisid kogu maailma organisatsioonid olulised rakendused ja andmed pilve. Ja uute kaugtöötajate toetamiseks võtsid paljud teist kasutusele Windows Virtual Desktopi, et pakkuda kaugtöötajatele turvalist, hõlpsasti hallatavat, produktiivset Windows 10-ga personaalarvuti kogemust pilve kaudu.  

Edaspidi peavad organisatsioonid toetama pidevalt arenevaid kaug- ja hübdriidtöö stsenaariume. Selleks, et aidata oma klientidel ja partneritel neid uusi hübriidtöö nõudmisi täita, laiendab Microsoft oma visiooni kujuneda paindlikuks pilvepõhiseks VDI platvormiks peaaegu igasuguseks kasutuseks – olles kättesaadav põhimõtteliselt kõikjalt. Kaasaegne VDI platvorm peab olema turvaline, skaleeritav ja hõlpsasti hallatav, pakkudes samas lõppkasutajatele sujuvat, heal tasemel kogemust. Samuti peaks see andma oma põhitehnoloogiaga organisatsioonidele paindlikkuse lahendusi kohandada ja koostada. 

Selle laiema visiooni ja muutuvate vajaduste toetamiseks teatab Microsoft uutest võimalustest, uutest hindadest rakenduse voogedastuse eest ja nimemuutusest: teenuse Windows Virtual Desktop asemel saab uueks nimeks Azure Virtual Desktop

Mis on Azure Virtual Desktop? 

Azure Virtual Desktop on pilves töötav lauaarvuti ja rakenduste virtualiseerimise teenus. 

Azure Virtual Desktopi kasutamisel Azure’is saab teha järgmist: 

 • juurutada mitme seansiga Windows 10, mis pakub tervet operatsioonisüsteemi Windows 10 koos skaleerimisvõimalusega 
 • virtualiseerida Microsoft 365 rakendusi ettevõtte jaoks ja optimeerida seda nii, et see töötaks mitme kasutajaga virtuaalsete stsenaariumide puhul 
 • tagada Windows 7 virtuaalsetele lauaarvutitele tasuta laiendatud turbevärskendusi
 • viia olemasolevad kaugtöölaua teenused (RDS) ja Windows Serveri lauaarvutid ning rakendused mis tahes arvutisse
 • virtualiseerida nii lauaarvuteid kui ka rakendusi
 • hallata lauaarvuteid operatsioonisüsteemidega Windows 10, Windows Server ja Windows 7 ja rakendusi ühtlustatud haldusteenuse abil 

Lisateavet Azure Virtual Desktopi kohta, selle kohta, miks see on ainulaadne ja mida on uut, saate sellelt veebiseminarilt.

Peamised võimalused 

Azure Virtual Desktopiga saate kujundada skaleeritava ja paindliku keskkonna järgmisel viisil. 

 • Saate luua oma Azure’i püsitellimuses tervikliku lauaarvuti virtualiseerimiskeskkonna, ilma et oleks vaja lisaks lüüsiservereid käitada
 • Saate avaldada nii palju hostirühmi, kui teil oma mitmekesiste töökoormuste jaoks vaja läheb
 • Saate ühendatud, mitmeseansilisi ressursse kasutades kulusid vähendada. Uue Windows 10 Enterprise’i mitme seansi võimalustega, mida saab kasutada vaid Azure Virtual Desktopi ja kaugtöölaua sessiooni hosti (RDSH) rolliga Windows Serveris, saab vähendada oluliselt virtuaalsete seadmete arvu ja operatsioonisüsteemide (OS) üldkulusid, tagades teie kasutajatele sealjuures samad ressursid. 

Lisateavet Azure Virtual Desktopi hindade kohta saate sellelt veebiseminarilt.

 • Integreeritud arukas turve. Aidake tagada oma rakenduste ja andmete turvalisus ning nõuetele vastavus turbevõimalustega, mis suudavad ohte ette näha ja probleeme lahendada. Kasutage Azure’i turbeteenuseid, nagu Azure Firewall, Azure Security Center, Azure Sentinel ja Microsoft Defender for Endpoint, mis tagavad tervikliku turbe alates lõpp-punktist kuni rakendusteni. 

Miks peaks Azure Virtual Desktopi usaldama? 

Integreeritud turve 

 • Aidakt kaitsta oma töötajate ja ettevõtte andmeid, hoides neid Azure’is, mitte kohalikes lauaarvutites
 • Kasutage Azure’i turbeteenuseid, nagu Azure Firewall, Azure Security Center, Azure Sentinel ja Microsoft Defender for Endpoint, mis tagavad tervikliku turbe alates lõpp-punktist kuni rakendusteni. 

Dünaamilised eeskirjamootorid 

 • Kasutage riskide maandamiseks tingimuslikku juurdepääsu, enne kui annate kasutajatele juurdepääsu oma Azure Virtual Desktopi keskkonnale
 • Seadistage turvaliseks sisselogimiseks mitmeteguriline autentimine
 • Kaitske oma Azure’i infrastruktuuri, aktiveerides rollipõhise juurdepääsukontrolli (RBAC), ja tuvastage ohte teenuse Azure Security Center abil. 

Nõuetele vastavus 

 • Kasutage Azure Virtual Desktopi nõuetele vastavuse sertifikaate, sh ISO 27001, 27018 ja 27701 pluss PCI, FedRAMP High for Commercial, HIPAA jm. 

Pääsete oma lauaarvutisse ja rakendustesse peaaegu kõikjalt 

Azure Virtual Desktopi (varem Windows Virtual Desktop) saab seadistada vaid mõne minutiga ja kaugtöö turvalisus on tagatud. Pakkuge lõppkasutajatele tuttavat ja hästi ühilduvat operatsioonisüsteemi Windows 10 koos uue skaleeritava mitme seansiga teenusega ning säästke raha, kasutades olemasolevaid nõuetekohaseid Windowsi litsentse. Hallake kogu Azure Virtual Desktopi koos teiste Azure’i teenustega Azure’i portaalis. 

 

Liitu uudiskirjaga