Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Uued tulijad Microsoft Surface sarja

Autor: Aeg: 16. november 2020

Saa tuttavaks Surface pere uute ja täiustatud liikmetega!

Mõte kodus töötamisest või õppimisest võis mingi hetk tunduda ajutine olukord kuid paljudele meist hakkab kodus töötamise vajadus muutuma üha püsivamaks vajaduseks. Ei ole oluline, kus sa pead oma toimetusi tegema, arvuti hakkab mängima üha tähtsamat rolli, et saaksime alati olla ühenduses oma ettevõtte, klientide, kooli ja sõpradega ning seda vajab iga pereliige.
 

Surface Laptop Go

Surface Laptop Go pakub sulle täiuslikku tasakaalu laitmatust disainist, võimekusest ja aku kestvusest, kergusest ning seda kõike taskukohase hinnaga. 

10th Gen i5 Intel® Core™ protsessor tagab äppide kiire laadimise ja sujuva töö
Peab sinuga sammu terve päeva – kuni 13 tundi aku kestvust
Kerge igale poole kaasa võtta — vaid 1.11 kg ja üksnes 15.69 mm paksune
Näed alati kena välja oma videokõnedes ja seda iga valgusega tänu HD-kaameratele

Stiilsus ja efektiivsus ideaalses koosluses

Suurepärane 12.4-tolline PixelSense puutetundlik ekraan, suur ja täpne puuteplaat, täismõõdus mugava trükkimise kogemusega klaviatuur.  Sile ja sujuv viimistlus kolmes vastupidavas ja kerges metalses värvitoonis: jää sinine, liivakivi ja plaatinum. Kõik Surface Laptop Go seadistused on erksad ja kiired. Sülearvuti 13 tunnine aku kestvus koos Fast Charging funktsiooniga on sinu jaoks alati töövalmis.

Kui sa õpid või töötad, läheb sul kindlasti vaja kaamerat, mikrofoni ja kõlareid nüüd rohkem kui kunagi varem. Surface Laptop Go´l on sisseehitatud  720p HD-kaamera ja stuudio mikrofonid, et su töö- või klassikaaslased sind näeks ja selgelt kuuleks. Omnisonic kõlarid ja Dolby Audio ümbritseb sind erakordse heliga nii videokõnel, muusikat kuulates, filmi vaadates ja rohkemgi. 

Ärikliendile disainitud Surface Pro X

Üliõhuke, alati valmis ja ühenduses

Surface Pro X ületab sinu ootuseid välkkiire ühenduse ja töövalmidusega. Ole alati sammuke ees kasutades ultra õhukest kaks ühes seadet, mis pakub sulle mobiilsust, kauakestvat akut koos kõigi sulle oluliste tööriistadega. 

Lisa värvi oma tööpäevale

Vali klassikaline matt must toon või uus plaatinum viimistlus koos Surface Pro X Signature Keyboard jää sinise, mooni punase või plaatinum värvitooniga. 

Kaugtöös oma klientidega suhtlemisel  ei pea tegema kompromisse. Saad keskenduda oma tööle mitte arvutile. Sul on olemas kõik võimalused, mida oled harjunud kasutama — puutetundlik ekraan, pliiatsi tahvli funktsioon, kaasaskantav stuudio või koos ühendatava klaviatuuriga sülearvuti. Ole kuuldav ja nähtav videokõnedes ning virtuaalsetel koosolekutel tänu  dual far-field Studio mikrofonidele, esivaatega 5.0 MP HD kaamerale, ja silmatuvastus funktsioonile.

Kindel ja usaldusväärne, alati ühenduses välkkiire 4G+ LTE
Küllaldaselt pikk aku kestvus, mis võimaldab juhtmevaba kasutust kuni 15 tundi 
Peaaegu servast servani puutetundlikku 13” ekraani tänu kitsale raamile 
Saad seda võtta alati endaga kaasa - 7.3 mm paksune ja alates 0.77kg

TUTVU KOGU TOOTESARJAGA ►

Küsi pakkumist