Primendi tiimi uus liige on IT maastikul tuntud tegija - Rita Norit!

Autor: Helen Neudorf Aeg: 07. aprill 2021

Primendi tiimiga liitus laialdaste kogemustega ja Eesti IT maastikul tuntud tegija - Rita Norit.

Uurisime Ritalt, mis ajendas teda Primendiga liituma:

„Otsus liituda Primendiga tuli pärast mõningast puhkust ja aja mahavõtmist kui sain aru, et ma olen inimeste inimene ja vajan funktsioneerimiseks head meeskonda enda ümber. Primendiga liitumisel saigi otsustavaks ennekõike toetav kollektiiv ning mitmekülgne ja huvitav töö.

Primendi puhul hindan avatust ja soovi ning võimekust teha asju ära, aina paremini. Samuti kõnetavad mind Primendi väärtused, üheks olulisemaks pean seda, et koos saab paremini. Loodan, et teineteist täiendades, saame pakkuda uutele ja olemasolevatele klientidele veelgi paremat ja laiahaardelisemat teenust.

Primendi kasvamise kiirteel on hoog meeletu ja sel retkel loodan omalt poolt abiks olla kõigi oma oskuste ja teadmistega.„

Primendi partner ja müügijuht Aleksei Räim lisab omalt poolt: "Primendil on väga hea meel, et meie tiimiga on liitunud väga suurte kogemustega ning äriklientide IT vajadusi hästi mõistev konsultant. Rita on Eesti IT maastikul tuntud tegija ja sobib hästi üheks mootoriks Primendi ambitsioonikate kasvuplaanide elluviimisel."

Tere tulemast, Rita!

#koossaabparemini