Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Oleme ametlik Jabra PanaCast videokonverentsi seadme edasimüüja

Autor: Helen Neudorf Aeg: 22. aprill 2020

Oleme ametlikult esimene Jabra PanaCast videokonverentsi seadmete edasimüüja Eestis.

Juhul kui sa veel ei ole kuulnud, kui suurepärane videokonverentsi seade on Jabra PanaCast, siis hea meelega tutvustame seda.

Tegemist on väga väikese, kuid ääretult võimeka videokonverentsi seadmega.

Jabra PanaCast on esimene intelligentne 180º Panoraam-4K plug-and-play video lahendus. PanaCast töötab kõigi laialt kasutust leidvate video- ja konverentsilahendustega, alustades Microsoft Teams’ist ja Zoom'ist ning tagab, et süsteem töötaks iga seadmega.

Traditsioonilised videokonverentsi seadmed pakuvad harva täisvaate võimalust. Jabra PanaCast annab see-eest 180 kraadise panoraamvaate. Tänu sellele sobib seade ka väikeste koosolekuruumide jaoks.

Seadmel on Intelligentne zuum, mis  kaasab automaatselt kõik ruumis viibijad oma vaatevälja ning optimeerib ekraanivaate vastavalt sellele.
Jabra PanaCast on küll plug-and-play lahendus, kuid seda on lihtne ühildada dokiga, mille taha on ühendatud kõlarid, televiisor ja internet jne. Loomulikult ühildub see ka Microsoft Teams Rooms’i ja teiste sarnaste lahendustega.
 

Kui soovid Jabra PanaCasti kohta lisainformatsiooni või soovid seda soetada, siis kirjuta kelly.oun@primend.com

Jabra PanaCast’ist lähemalt saad lugeda SIIT