Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Office 365 uueks nimeks saab Microsoft 365

Autor: Helen Neudorf Aeg: 31. märts 2020

Autor: Jared Spataro, Corporate Vice President for Microsoft 365

Microsoft andis teada, et alates 21. Aprillist 2020 koonduvad Office 365 väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele ning Office 365 ProPlus kõik ühise kaubamärgi alla - Microsoft 365.

Tegemist on loomuliku arenguga. Microsoft 365 alustas 2017 aastal äriettevõtetele litsentside kogumi pakkumisega, milles on ühendatud Windows, Office ja ettevõtte mobiilsuse ning turvalisus (EMS) tooted. Piisavalt aega on aga sellest mööda läinud ning täna kutsub Microsoft seda „maailma tootlikkuse pilveks“, mis esindab nende visiooni ettevõtte tootlikkuse tööriistade tulevikust  - integreeritud rakenduste ja teenuste komplekt, mis paneb tehisintellekti (AI) ja muud tipptasemel uuendused teie heaks tööle.

Väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks hõlmab see ka Microsoft Teamsi uusi võimalusi, mis aitavad läbi viia mitmekülgseid ja produktiivseid koosolekuid ning online üritusi, failide salvestamist pilvekeskkonnas tagamaks koostöö võimaluse eri paigust, lisaks on tagatud turvalisus ja isikutuvastamise funktsionaalsus. 

Uued tootenimetused

Uued nimetuse jõustuvad alates 21 Aprillist 2020. Muudatus puudutab ainult toodete nimetusi ega muuda nende hinnastamist või funktsionaalsust.

  • Office 365 Business Essentials uus nimi Microsoft 365 Business Basic.
  • Office 365 Business Premium uus nimi Microsoft 365 Business Standard.
  • Microsoft 365 Business uus nimi Microsoft 365 Business Premium.
  • Office 365 Business ja Office 365 ProPlus mõlema uueks nimeks saab Microsoft 365 Apps. Vajadusepõhiselt jäävad kasutusele ka “for business” ja “for enterprise” sildid, et neil kahel vahet teha.  

Lisainformatsiooni leiate SIIT