Office 365 uueks nimeks saab Microsoft 365

Autor: Helen Neudorf Aeg: 31. märts 2020

Autor: Jared Spataro, Corporate Vice President for Microsoft 365

Microsoft andis teada, et alates 21. Aprillist 2020 koonduvad Office 365 väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele ning Office 365 ProPlus kõik ühise kaubamärgi alla - Microsoft 365.

Tegemist on loomuliku arenguga. Microsoft 365 alustas 2017 aastal äriettevõtetele litsentside kogumi pakkumisega, milles on ühendatud Windows, Office ja ettevõtte mobiilsuse ning turvalisus (EMS) tooted. Piisavalt aega on aga sellest mööda läinud ning täna kutsub Microsoft seda „maailma tootlikkuse pilveks“, mis esindab nende visiooni ettevõtte tootlikkuse tööriistade tulevikust  - integreeritud rakenduste ja teenuste komplekt, mis paneb tehisintellekti (AI) ja muud tipptasemel uuendused teie heaks tööle.

Väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks hõlmab see ka Microsoft Teamsi uusi võimalusi, mis aitavad läbi viia mitmekülgseid ja produktiivseid koosolekuid ning online üritusi, failide salvestamist pilvekeskkonnas tagamaks koostöö võimaluse eri paigust, lisaks on tagatud turvalisus ja isikutuvastamise funktsionaalsus. 

Uued tootenimetused

Uued nimetuse jõustuvad alates 21 Aprillist 2020. Muudatus puudutab ainult toodete nimetusi ega muuda nende hinnastamist või funktsionaalsust.

  • Office 365 Business Essentials uus nimi Microsoft 365 Business Basic.
  • Office 365 Business Premium uus nimi Microsoft 365 Business Standard.
  • Microsoft 365 Business uus nimi Microsoft 365 Business Premium.
  • Office 365 Business ja Office 365 ProPlus mõlema uueks nimeks saab Microsoft 365 Apps. Vajadusepõhiselt jäävad kasutusele ka “for business” ja “for enterprise” sildid, et neil kahel vahet teha.  

Lisainformatsiooni leiate SIIT