Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Office 365 rakenduste salv radikaalsel uuenduskuuril

Autor: Toomas Mõttus Aeg: 07. oktoober 2016

Office 365 teenused saavad iga mõne nädala tagant uusi võimalusi, kuid rakenduste salv on püsinud juba üle aasta muutumatuna. Osalt on põhjuseks, et lisaks Office 365 rakendustele sisaldab salv Azure Active Directory kaudu välja jagatud teenuseid, mis teeb seadistamise keeruliseks. Muudatuse pakilisust on vähendanud lühivalikute toomine otse Office 365 lehekülgede päisesse. Siiski on Office 365 rakenduste salv peamine menüü, mille kaudu kasutaja erinevate teenuste vahel liigub. Seepärast peab rakenduste salv olema võimalikult mugav ja kohandatav iga töötaja vajadustele.

Niisiis on Microsoft jõudnud arusaamisele, et salves olevate rakenduste arv on muutunud piisavalt suureks, et nende haldamiseks on vaja midagi ette võtta. Seepärast on peagi oodata salve uuendust, mille järel hakkab salve funktsionaalsus sarnanema Windows 10 Start menüü omale – ikoone saab väiksemaks teha ning oma suva järgi grupeerida, lisandub võimalus rakendusi menüüs otsida.

Näiteks Office 365 E5 teenuse kasutajal on ümmarguselt 20 erinevat teenust, millele on vaja salves kohta. Lisaks Azure AD autoriseerimisega kättesaadavaks tehtud ärirakendused, millele ligipääsu haldamine käib keskselt. 2016. aasta septembri lõpu seisuga oli 2760 erinevat pilveteenust, mis lubasid kasutajaid tuvastada Azure AD-ga. See number näitab, et salves olevate rakenduste arv võib väga kiiresti üle pea kasvada.

Lisaks hakkab Office 365 rakenduste salv olema kasutaja valitud teema värvi. Siiani on olnud menüü alati sama tooni sõltumata sellest, millise välimuse on inimene oma Office 365 portaalile valinud. Peale uuendust hakkab menüü muutma värvi vastavalt valitud teema põhivärvile.

Plaanitud muudatusest saab täpsemalt lugeda siit: https://blogs.office.com/2016/09/27/introducing-the-new-office-365-app-launcher/

 

Toomas Mõttus
07.10.2016