Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Microsoft Teamsi kasutusjuhend

Vestluse alustamine

Vestluse alustamiseks tuleb "Chat" tulbas vajutada paberi ja pliiatsiga ikoonile ning kirjutada selle kõrval olevasse lahtrisse saadetava nime või meiliaadressi ning vajutada hiirega selle peale. Seejärel saab sõnumi sisestada lehekülje all olevasse lahtrisse.


Teksti kustutamine ja muutmine

Kui hõljuda hiirega saadetud sõnumi peal tekib sinna valik reaktsioone ning nupp, kus on 3 punkti (...). Sellele nupule vajutades saate oma teksti muuta (Edit) või teksti ära kustutada (Delete).

 

Teksti esile tõstmine

Kui olete sõnumit saatmas, siis teksti teistest sõnumitest esile tõstmiseks tuleb vajutada lehekülje all servas olevat hüüumärki (!). See muudab sõnumi tähtsaks (Important).

 

Sõnumi salvestamine

Sõnumi salvestamiseks tuleb hiirega hõljuda sõnumi kohal ning vajutada 3 punktiga nuppu. Seejärel tuleb valida "Save this message".

 

Vestluse mitteloetuks märkimine

Sõnumi salvestamiseks tuleb hiirega hõljuda sõnumi kohal ning vajutada 3 punktiga nuppu. Seejärel tuleb valida "Mark as unread".

 

Lingi kopeerimine chatist

Lingi kopeerimiseks chatist tuleb lingi peale vajutada parema hiireklahviga ning valida "Copy link".

 

Teisi inimesi vestlusesse lisamine

Et lisada vestlusesse teisi inimesi tuleb vajutada vestluseaknas üleval servas olevale nupule millel on 2 inimest ja pluss märk. Seejärel sisestada tekkinud lahtrisse inimese nime või meiliaadressi, keda on vaja lisada.

 

Vestluse teema/nime vahetamine

Vestluse nime vahetamiseks tuleb avada vestluseaken ning vestluse üleval servas nimede kõrval on pliaatsiga nupp ning pärast nupu vajutamist tekkinud lahtrisse tuleb kirjutada uus vestluse nimetus. 

 

Mitme osalisega vestluses pöördumine

Et pöörduda mitme osalisega vestluses mõne inimese poole tuleb teksti lahtrisse sisestada "@" märk ning selle järele inimese nimi, kelle poole on soov pöörduda.

 

Audio/Video jagamine vestluses

Et alustada video- või audiokõnet tuleb vajutada vestlusakna üleval servas olevat kaamera nuppu või telefoni nuppu. Ekraanijagamiseks tuleb vajutada nuppu, millel on ekraan ja ülesnool.

 

Otsingumootor

Teamsi üleval servas olevasse "Search" lahtrisse kirjutades saab otsida erinevaid kontakte, märksõnu vestlustes, faile ja palju muud.

 

Teamsi koosoleku vormid

Teamsi koosolekut luues on võimalik valida 3 erineva koosoleku vormi vahel: Välkkoosolek, tava koosolek, otseedastussündmus. 

 

Koosoleku planeerimine Outlookis

Planeerides koosolekut Outlookis tuleb lehe üleval olevast ribast valida kas "New appointment", et teha tavaline koosolek või "New Teams Meeting", et teha Teamsi koosolek.

 

Koosoleku planeerimine Teamsis

Teamsi koosoleku planeerimiseks tuleb minna kalendrivaatesse "Calendar". Seejärel valida kalendris õige päev ning vajutada kalendri peale kaks korda vasaku hiireklahviga. Seejärel saab valida koosoleku asukoha, kellaaja ja osalejad.

 

Koosoleku muutmine

Koosoleku info muutmiseks tuleb kalendrivaates klikata vasaku hiireklahviga koosoleku peale ning seejärel valida "Edit". Ning muudatuste salvestamiseks tuleb vajutada "Send update".

 

Koosolekuga liitumine

Koosolekuga liitumiseks tuleb kalendrivaates koosoleku küljes olevale "Join" nupule vajutada. Seejärel tekib valik, kas lülitada sisse kaamera või mikker. Peale nende seadete valimist tuleb vajutada "Join now" nupule.

 

Teams sätted

Et muuta erinevaid sätteid Teamsis tuleb vajutada lehe üleval, profiilipildi kõrval olevale nupule, millel on 3 punkti. Seejärel valida "Settings".

 

Chati avamine koosoleku tasutal

Koosoleku taustal vestluse avamiseks tuleb vajutada koosoleku allserval oleval tegumiribal olevale vestluse mullile, mis avab koosoleku chati.

 

Märkmete tegemine koosoleku ajal

Et teha märkmeid koosoleku ajal tuleb koosoleku tegumiribalt leida üles 3 punkti ning sellele vajutamisel tekkivate võimaluste seast valida "Show meeting notes".

 

Koosoleku lindistamine

Koosoleku lindistamiseks tuleb koosoleku tegumiribalt valida 3 punktiga nupp ja sealt valida "Start recording".

 

Salvestuse vaatamine

Koosoleku salvestuse leiab koosoleku chatist, kas otse chatist või "Files" alt.

 

Gruppide loomine

Et luua Teamsis uut gruppi tulev avada "Teams" aken ning sealt valida "Create a team". Järgnevalt on võimalus valida, kas luua privaatne või avatud grupp.

 

Gruppide postitused

Peale grupi loomist saab grupist vestelda, faile jagada, inimesi lisada ja palju muud.

 

Failide jagamine

Et grupis faile jagada tuleb avada grupiaknas "Files" tulp ning sinna saab faile üleslaadida ning allatõmmata.

 

Lisarakendused

Et lisada teamsi lisarakendusi tuleb vasakult tegumiribalt valida "Apps". Sealt on mitmeid erinevaid kasulikke lisarakendusi.