7 põhjust, miks valida Primend Cloud

7 põhjust, miks valida Primend Cloud

Madalamad kulud
Andmekeskuse rajamine ja haldamine on kulukas. Esiteks on vaja osta õige tehnika ning seejärel palgata inimesed seda seadistama ja hooldama.
Paindlikkus
Pilvandmetöötluse üks suurimaid eeliseid on mobiilsus. Teenus tagab sulle ja sinu töötajatele paindlikkuse teha tööd vabalt valitud asukohast.
Varundus
Primend Cloud tehniline seadistus garanteerib sinu süsteemide kiire taastusaja. Meil on võimekus taastada suured andmemahud vaid minutitega.
Kiire hoiustamine
Primend Cloud pakub kiiret hoiustamist. Kiire hoiustamine on vajalik missioonikriitiliste SQL andmebaaside teenuste juures.
Tehniline kompetents
Primendi tehnilise tiimi igal liikmel on tugev tehniline taust ning kõik on sertifitseeritud spetsialistid. Kõik meie süsteemi administraatorid omavad üle kümne aastast kogemust.
Hübriidpilv
Hübriidpilv on Primend Cloud’i ja avaliku pilve teenuste kooslus. Primend Cloud pakub paindlikke lahendusi ehitamaks turvaliselt ülesse populaarseid Hübriidpilve lahendusi.
Paindlik litsentseerimine
Primend on Microsoft SPLA partner ning me pakume paindlikke kuupõhiseid litsentseerimismudeleid nii serveri süsteemidele kui ka lõppkasutaja rakendustele.
  TUTVU REFERENTSIDEGA:
 

Küsi pakkumist

Lae alla tooteleht