Elisa Pilvekontor 365 - Primend Elisa Pilvekontor 365 - Primend

Elisa Pilvekontor 365

Elisa koostöös Primendi ja Microsoftiga pakub Eesti esimest telekommunikatsiooni ja IT teenuste terviklahendust - Elisa Pilvekontor 365.

Elisa Pilvekontor 365 – kõik ühes pilveteenus

Primendil on hea meel, et Eesti eelistatuim mobiilsideoperaator Elisa, on otsustanud oma äriklientidele pakkuda suurt lisaväärtust teenusega Pilvekontor 365. Teenus ühendab endas kaugtöö vabaduse, koostöö tõhususe ja pilve turvalisuse ning seda kõike taskukohase hinnaga. Elisa Pilvekontor 365 on vastus aina kasvavale nõudlusele olla tööalaselt produktiivne ilma kontorilaua taga viibimata.

Elisa pilvekontor, koli pilve kogu kontoriga

Elisa Pilvekontor 365 on lahendus, mis võimaldab ühe kuutasu eest saada lisaks kõneteenusele, sõnumitele ja kiirele 4G mobiilsele internetile ka äriklassi meiliteenuse, turvalise pilvesalvestusruumi ja kõige uuema Microsoft Office kontoritarkvara.

Primend – Eesti parim pilvekompetents

Primendi eriala on pilvelahendused ning nendest saadav tulu ettevõtetele. Väärtustame pilvelahendustega kaasnevat võimalust olla vaba kontorilaua ahelast ja teha tööd mugavalt iga nutiseadmega, olenemata ajast ja kohast. Arvuti omamine pole enam kohustuslik, pilveteenustega saab edukalt tööd teha kõikides nutiseadmetes.

Primendi meeskond pakub tuge kõigele, mis puudutab pilveteenuseid. Tugi on kättesaadav ettevõtetele sobival ajal ja formaadis. Primend väärtustab kiirust, professionaalsust ja sõbralikkust. Primend on rahvusvaheliselt tunnustatud kui Microsoft Partner of the Year 2015.

Olles Eesti esimene pilveteenustele spetsialiseerunud infotehnoloogia ettevõte, aitab Primend Elisa Pilvekontor 365 lahendust ellu viia. Primend on Pilvekontori klientidele tehniliseks konsultandiks ja kasutajatoe spetsialistiks. Nõustame kliente ja viime nad sujuvalt ning edukalt vanalt lahenduselt Pilvekontor 365 teenusele. Selleks rakendame turu parimad tehnilised lahendused ja pilveteenuste alased teadmised.

Kiirus loeb, küsi infot kohe praegu!

Küsige pakkumist SIIT või võtke Elisaga ühendust telefonil 6 600 620.

Elisa kolib teie kontori pilve, Primend aitab kolimiseks asjad kokku seada, viib teid tõrgeteta kohale ja kindlustab töömugavuse uues keskkonnas!

Primend aitab Elisa kliendid pilve!

Kohtumiseni pilves!