Azure arendajatele

Sõltumata sellest, kas olete pilveteenuseid kasutav idufirma või tarkvara arendaja, kellel on kasutusel on-prem tarkvaralahendused, pakub avalik pilv teile klientidele rohkem väärtust, suurendades samal ajal tasuvust ja parandades sisemisi toiminguid väiksemate kulude ja kasutajamugavuste kaudu.

Microsoft Azure aitab säästa kulusid, suurendada paidlikkust ja turvalisust. Arvestatav summa kulude kokkuhoiust tuleb lihtsalt pilves olemisest.

 

Sellisele kaasaegsele pilveplatvormile, nagu Microsoft Azure, liikumine annab väiksematele tarkvaraarendusettevõtetele võrdsemad võimalused konkurentide vastu. See võimaldab juurdepääsu uusimatele uuendustele, nagu masinõpe ja tehisintellekt, suurendada arenduse tootlikkust ning kasutada Microsofti müügi- ja turunduse osakondade võimekust.

Ehitage ja saatke kuhu iganes

Ehitage ja saatke kuhu iganes - täielikult töövalmis ja konfigureeritud keskkond minutite jooksul, tehke reaalajas koostööd koodide ülevaatamise ja paaride programmeerimisega. Tehke eksprompt koostööd Visual Studio'ga, automatiseerige kood-pilve töövood.

 

Suurenenud töökindlus ja turvalisus

Suurenenud töökindlus ja turvalisus - täielikult hallatud platvormide kaudu, mis tagavad, et teie töö on alati saadaval, varundatud ja turvaline. Saate hallata tööd igas keskkonnas ühes kohas.

 

Arenda vähemaga rohkem

Arenda vähemaga rohkem - see on üleüldine pilve eelis, aga oluline alati meeles pidada. Vähendage ülevarustamist või kasutamata ressursside eest tasumise kulusid, kasutades serverivaba skaleerimist ja automaatse skaleerimise varustamist.

 

Microsoftil on jõuline ja kõikehõlmav rakenduste arendamise ökosüsteem, mis toetab teie võimet olla arukas ja tõhus arendaja aja kasutusega:

  • API-d: kerged ja hõlpsasti integreeritavad API-d, et saaksite efektiivselt tööd alustada
  • Moodulaarsed ja paindlikud mikroteenused, et saaksite oma rakendust arendada just nii, nagu soovite
  • Konteinerid, et saaksite neid paigutada ükskõik kuhu, korduvalt ja lihtsalt
  • Ja selle aluseks olevad inimesed, protsess, tööriistad toimetamise lihtsustamiseks. 

Azure'i täiustatud võimalused hõlmavad end-to-end lahendusi, mis võimaldavad efektiivseid DevOps-i ja funktsionaalseid lahendusi rakenduse elutsükli igas etapis (planeerimine, arendamine, edastamine ja käitamine). Arendajad saavad oma tooteid ehitada, testida ja juurutada nii erinevatele platvormidele kui ka pilvele.

Kutsume kõiki tarkvaraarendusega tegelevaid ettevõtteid väärtustama Microsoft Azure'i poolt pakutavate lisaväärtuste kasumlikkust, tänu lisanduvale tootlikkusele, uusimatele tehnoloogiatele ja ettevõtte kasvu võimalustele, mis see partnerlus teile pakkuda saab.

Küsi pakkumist