TABLOO

 

 

Muuda oma ettevõttesisene kommunikatsioon mugavalt hallatavaks ja kiirelt kättesaadavaks.

 

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

 

Kaasaegne siseveeb ja dokumendihaldus Office 365 SharePoint baasil.

 

 

 

TABLOO aitab siduda kõik sinu töötajad tihedamalt ettevõttega. Läbi selle on nad alati kursis ettevõtte uudistega ja sotsiaalmeedias toimuvaga. TABLOO kalender jagab värsket infot ühisürituste kohta ning hiljem saab lihtsa vaevaga ka tagasisidet küsida.

 

ANNA SISEVEEBILE OMA ETTEVÕTTE NÄGU

Kohanda see selliselt, et kõik sinu ettevõtte vajadused saavad kaetud. Ühildades erinevad Office 365 rakendused lood piiramatud võimalused siseveebi funktsionaalsuse suurendamiseks.

HOIA DOKUMENDISÜSTEEM KORRAS

Jõua kiirelt vajaliku informatsioonini läbi organiseeritud ja klassifitseeritud dokumentide, mille filtreerimist toetab võimas otsingusüsteem.

LOO MUGAV LIGIPÄÄS IGAST SEADMEST NING ASUKOHAST

Naudi suhtluskeskkonda, milles ühine dokumentide redigeerimine, dokumendimallide ja kalendrite kasutamine tagab kasutajamugavuse nii kontoris kui ka kodus tööd tehes.

SAA TURVALINE PLATVORM

Kasuta keskkonda, mis vastab GDPR nõuetele ja võimaldab jälgida informatsiooni kasutamist nii ettevõttes sees kui sellest väljapoole.

Tabloo siseveeb ja dokumendihaldus on Microsoft Office 365 SharePoint Inline keskkonnale ehitatud lahendus, mis ühildub kõigi Office 365 pakettides kasutusel olevate funktsionaalsustega. Tabloo on üles ehitatud moodulitena, mis tähendab, et iga ettevõte saab kujundada endale sobiva paketi. Tabloo on igatpidi muudetav ja kohandatav ettevõtte vajadustele ning siseveeb ja dokumendihaldus on võimalik kujundada oma ettevõtte nägu (värvid, logod, kirjastiilid jne) ja funktsionaalsusega, ühtlasi vastab dokumendihaldus ka GDPR nõuetele.

Tabloo dokumendihaldus lahendus ehk dokumentide hoidla ehk nn „vanas mõistes failiserver“on tänapäevane keskkond, mis koondab endas lihtsalt hallatava dokumendihoidla ja tagab igal ajahetkel ligipääsu tööks vajalikule informatsioonile. Enam pole vaja töö tegemiseks hoida lugematul hulgal faile oma arvutis ega Failiserveri kettal. Tabloo dokumendihaldus lahendus on vastav ka uuele andmekaitsemäärusel.

Tabloo intranet ei ole tüüpiline dokumendihaldus süsteem, samas on ta keskpunktiks kogu ettevõtte dokumentatsiooni talletamisel. See võimaldab mugavalt ja lihtsalt ülesse laadida, luua ning leida erinevat tüüpi informatisooni ja sisu sinu intranetist.