Webinar | Mida uut ja põnevat on toimunud Microsofti turvalisuse maailmas?


Võtame fookusesse Microsoft Endpoint Management, keskendudes Microsoft Defender for Business’ile. Microsoft Defender for Business on midagi, millega Microsofti tuli välja sügisel toimunud üritusel nimega Ignite ja näeme selles väärtust ka meie klientide jaoks.

Registreeru

Webinar | Kuidas Microsofti litsentsid enda ettevõtte jaoks tööle panna?


Selle webinari jooksul vaatame üle, milline litsentseerimise lahendus võiks sobida just sinu ettevõttele ja mahuks ka sinu ettevõtte eelarvesse. Mida ma saan, kui maksan kuus litsentsi eest 4€, 10€, 16€, 30€ või 50€? Fookus on just lahendustel, mis puudutavad turvalisust. Võtame ette ka kõik uuendused, mis lähiajal on toimunud.

Vaata järele

Webinar | Paroolivaba autentimine ja turvalisus


Internet on täis õngitsus katseid, varastatud salasõnu, kaaperdatud kontosid ning kogu see informatsioon on müügiks Dark webis. Fakt on ka see, et kõige rohkem üritatakse varastada kasutajate identiteedi andmeid - kasutajanime ja parooli.

Vaata järele

Webinar | Turvalisus ja turvaline kaugtöö


Microsofti Office 365 pilveteenused ärikliendile tähistab sellel aastal 10a juubelit! Kui päris alguses oli Microsofti rakenduste valikus ainult meili teenus, millele hilisemalt lisandusid OneDrive, SharePoint Online ja Skype for Business, siis nüüd on teenuste valik väga lai. Selleks, et tagada kõikide teenuste kasutamisel turvalisus, kutsume sind osalema webinaril, kus keskendume turvalisuse lisamisele juba olemas olevatele Office 365 teenustele.

Vaata järele

Webinar | Küberturvalisus pärast koroonaviirust


Küberturbe meetodid muutuvad meeletu kiirusega eriti täna, kus järjest rohkem ettevõtteid peavad ümber hindama oma töövood ja organisatsiooni ülesehituse, tule kuula millist nõu jagavad oma ala spetsialistid.

Vaata järele

Webinar | Küberturbesari: identiteedikaitse


Kas teadsite, et identiteedikaitse on järjest keerukam, kuna töötajad peavad pidevalt liikvel olema ning paroole ja autentimist tuleb kaitsta kõigis seadmetes?

Vaata järele

Webinar | M365 Security & Compliance - uut ja vana!


Vaatame üle, millised uued turvalisuse lahendused on peale Microsoft Ignite jõudnud meieni. Heidame pilgu selle aasta roadmapile ja vaatame üle, mida olulist on veel tulemas.

Registreeru

Webinar | 5 põhjust, miks pilveteenuseid varundada


Enamus Primendi kliente kasutab oma igapäeva tööks Office 365 teenuseid. Nendeks on Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive for Business, Teams ja PowerBI. Microsoft ei taga Office 365 ja Microsoft 365 teenustele varundust, vaid hoiab ajutiselt kustutatud andmeid.

Vaata järele

Webinar | Ärisaladuse kaitse


Isikuandmete kaitse üldmäärus kehtestas märkimisväärsed trahvid isikuandmete lohaka käitlemise eest. Uus konkurentsiseadus täpsustas nõudeid ärisaladuse mõistele. Mõlemas seadusemuudatuses on kesksel kohal andmete kaitse meetmed.

Vaata järele

Webinar | Microsoft 365 turvalisus


Turvalisus on alati teema! Kuula Microsoft 365 pakettidega kaasnevatest turvalisus võimalustest, mis tagavad Teie andmete turvalise ligipääsu ja käsitluse pilves. Vebinaril räägime Microsoft Endpoint Managamendist (endise nimega Enterprice Mobilty + Security), mis võimaldab seadmete haldust ja andmete/seadmete tingimuslike ligipääse andmetele.

Vaata järele