Webinar | Kuidas ehitada ettevõttele pilve. Arhitektuur ja ülesehitus!


Räägime põhjalikult pilvearhitektuurist, kuidas seda üles ehitada, et tagada agiilsus ka tulevikus. See webinar sobib sulle, kui kaalud alles pilve liikumist või kui oled juba pilves, siis kuidas sellest täisväärtus kätte saada. Microsoft on loonud raamistiku, mis koosneb soovitustest, et kuidas olemasolevate vahenditega luua oma ettevõttele täpselt selline keskkond nagu sul on vaja.

Vaata järele

Webinar | Kuidas koguda äriotsusteks andmeid


Äriotsuseid on vaja põhjendada faktidega. Faktide kogumine ja aruannete koostamine on sageli vaevaline ja nii valmivad aruanded suure viivitusega. Praeguses majanduskeskkonnas peavad ettevõtted oleme paindlikud ja suutelised kiiresti muutuvatele oludele reageerida.

Vaata järele

Webinar | Power Platform – võimas ja kasutajasõbralik


Primendi seminaril räägib Toomas Mõttus, kuidas Primend kasutab Power Platform ning Azure teenuseid kiireks äriprotsessi tugirakenduste loomiseks. Lisaks näitame, kuidas kõigest 20 minutiga luua mobiiltelefonis kasutatavat ärirakendust koos aruandlusega.

Vaata järele

Webinar | IONO Budgeting - Power BI


Veebiseminar on inglise keelne. Ootused andmete analüüsile ja analüüsitoodete võimekus on viimastel aastatel olulisel muutunud. Muutus on arusaadav, sest tänane nutiseade on sageli suurema jõudlusega kui kümne aasta tagune server. Juhid saavad analüüsiraporteid ise rohkem mugandada ja lihtsamaid aruandeid ise koostada, mille tulemusena vastavad raportid ajakohasematele küsimustele.

Vaata järele

Workshop | Azure In A Day - Analytics


Käesolev töötuba on inglise keelne. Vali endale sobiv kuupäev osalemiseks. Töötoa sisu on kõigil kolmel päeval sama. We are living at a time of data explosion. Companies have at their disposal more data than they can handle, but that needs to be better structured and formatted into useful reports. Azure data platform services like Data Lake, Synapse, Data Factory, Cosmos DB and others provide services that are required to create complete data management and reporting solutions.

Vaata järele

Webinar | Use Power Platform to replace gut feeling


Käesolev veebiseminar on inglise keelne. Microsoft Power Platform combined with Azure Data Services provides rapid development platform. Power Platform is integrated with popular Office 365 services to create rapid data entry and visualisation solutions. As the volume of data grows and value extracted from analysis increases, Azure platform provides virtually unlimited resources for data storage and AI analysis. Companies can improve speed of their business processes and include business line workers into decision making process.

Vaata järele

Webinar | Kuidas Power Platvormil luua ärirakendusi koodi kirjutamata?


No päris ilma koodita lõpuks ei saa, kuid Microsofti Power Platform koosneb tehnoloogiatest, mis võimaldab äriprotsesse automatiseerida kiiresti väikeste sammudena.

Vaata järele

Tiimitöö Power BI-s


Power BI suurepärane aruandluse platvorm, mis integreerituna teiste Office 365 teenustega muudab tiimitöö tulemuslikumaks. Toomas näitab seminaril, kuidas Power BI integreerub Teamsi keskkonda, kuidas teha Power BI-s koostööd ning tagada seejuures andmete turvalisus selliselt, et igaüks saaks ligi vaid omale vajalikele andmetele.

Vaata järele