Webinar | TABLOO siseveebi väljakutse – personalijuht vs tehniline võimekus


Kui personalijuht ja tehniline võimekus pistavad rinda sisekommunikatsiooniga - TABLOO siseveebi näitel. Järjekordsel seminaril võtame luubi alla paljude jaoks põletavad teemad nagu sisekommunikatsioon, töötajate juhendamine ja onboarding.

Vaata järele

Webinar | TABLOO intranet ja siseveebi kuldne kolmik


TABLOO intranet– siseveebi kuldne kolmik sinu ettevõttes SharePointi, PowerAppsi ja Power Automate lahenduste baasil. Intranetis sisemise kommunikatsiooni sasipuntra harutamisel tulevad esile tihtipeale mitmed tegevused ettevõttes, mis saaksid hoogu juurde kui vaid teaks, kuidas asju automatiseerida.

Vaata järele

Webinar | Kuidas saada inimesed siseveebi kasutama?


Microsoft SharePoint ja Power platvormid kaugtöö ajastul. Seminari viivad läbi Heikko Kukk ja Joel Põldaru.

Vaata järele

Webinar | Microsoft SharePoint uuel kümnendil


Uus aasta toob ikka kontori sagina seoses puhkuste planeerimisega, uued tööülesanded ja igivana küsimuse, kuidas sisekommunikatsioonist maksimum võtta? Võta osa veebiseminarist ja saa teada kõik SharePointi uued ja vanad nipid, mille abil kontorielu lihtsamaks muuta.

Vaata järele

Webinar | SharePoint and Teams - Better Together


Räägime ettevõtte sisekommunikatsioonist ja kuidas ühendada endas Microsofti Teamsi kanalites tehtav töö ning siseveebis kajastatud informatsioon. Kus hoida oma dokumente, kuidas teha ühistööd ning millal võtta appi Microsoft Flow töövood ja teavitused.

Vaata järele