Veebiseminar: Microsofti pilveteenuste litsentsimise ABC Veebiseminar: Microsofti pilveteenuste litsentsimise ABC

Microsofti pilveteenuste litsentsimise ABC

Broneeri koht

Sellele üritusele registreerumine pole võimalik.

 

Microsoftil on päris palju pilvepõhiseid teenuseid aja jooksul välja töötatud. Selleks, et neid mõistlikult kasutada, anname ülevaate erinevatest komplektidest. Alati on ju niimoodi, et komplekti ostes on soodsam kui komponente üksikult. Primendil on pikaajaline kogemus selliste teenuste kasutuselevõtu konsulteerimisel ja juurutamisel, mistõttu oleme ka neli aastat järjest valitud Microsofti aasta parimaks partneriks Eestis.

Maailmas enim kasutatud ettevõtetele suunatud pilveteenus on Office 365, mis sisaldab grupitöö vahendeid nagu e-maili- ja kalendriteenus Exchange Online, failide hoidmise ja jagamise teenused OneDrive ja SharePoint, vestluse ja online koosolekute teenus Teams ning palju muud.

Aasta jagu on väljas olnud ka mahukam teenuste pakett Microsoft 365, mis lisaks eelnimetatud Office 365 teenustele sisaldab operatisoonisüsteemi Windows 10 ja turva-ning haldusvahendeid koondav Enterprise Mobility + Security, mis omakorda sisaldab mobiilsete seadmete haldusvahendit Intune, kasutajate halduse teenus Azure AD Premium, doumentide klassifitseerimisvahendit Azure Information Protection jne. Viimased eelmainitud turvalahendused on aktuaalsed ka seoses palju vastukaja leidnud isikuandmete kaitse põhimääruse GDPR-ga.

Webinaris annamegi ülevaate, milleks need pilveteenused on head ning kuidas neid kõige paremal viisil soetada. Katame allolevad teemad:

  • Mis on kasutuspõhine litsentseerimine?
  • Kuidas saab Office365 ja MS365 litsentse rentida?
  • Millised on enamlevinud teenused?
  • Millised teenuste paketid on saadaval – Business ja Enterprise vahe?

Veebiseminari viib läbi:
Aleksei Räim | Primend

Ootame kuulama!

Millal?

23.10.2018   10:00 – 11:00
Lae alla Microsofti pilveteenuste litsentsimise ABC kalendrikutse!

Kus?

Järelkuulatav veebiseminar
On-demand,   veebiseminar, , Estonia

Kaart pole saadaval