SharePoint lahendused - siseveeb, failijagamine, turvalisus | Primend SharePoint lahendused - siseveeb, failijagamine, turvalisus | Primend

SharePoint lahendused

SharePoint on keskkond, mis koondab endas lihtsalt hallatava dokumendihoidla, tagab igal ajahetkel piiramatut ligipääsu tööks vajalikule informatsioonile ja toob Sinuni mugavad ning kaasaegsed suhtluskanalid.

SharePoint teenused, dokumentide hoidmine pilves

Dokumentide hoidmine pilves

Töötajate kõrval on ettevõtte üheks kõige väärtuslikumaks varaks asutuses hallatav informatsioon ja dokumentatsioon. Primendi poolt loodud SharePoint pilvekeskkond annab mugava ligipääsu ettevõtte andmetele läbi erinevate nutiseadmete kõikjalt, kuhu levib internet. Enam pole vaja töö tegemiseks hoida lugematul hulgal faile oma arvutis. Kõigest mõne hiireklõpsuga saad sünkroniseerida töös olevad projektid oma arvutisse või kasutada neid veebikeskkonnas. Interneti puudumisel saad jätkata tööd arvutisse salvestatud dokumentidega, kuid ühenduse taastumisel on tehtud muudatused hetkega salvestatud ja SharePoint pilvekeskkonnas turvaliselt hoiustatud.

Võta meiega ühendust
Sharepoint teenused, SharePoint siseveebilahendus, siseveebi loomine

Siseveebi loomine

Sisekommunikatsioon on tööriist, mis loob töötaja ja organisatsiooni vahelist suhet. Koos Primendi abiga on ettevõttel võimalik koondada ühte kohta kogu asutusesisene suhtlus. See annab võimaluse vähendada asutusesiseselt saadetavate e-kirjade ja mahukate manuste hulka. Teeme teile interaktiivse suhtluskeskkonna, kus saate edastada teateid uutest toodetest või pakkumistest läbi siseveebi uudistevoogude ning suhtluskanalite. Aitame teil SharePoint siseveebis planeerida ühist puhkuste kalendrit või tekitada töövooge ettevõttesiseste dokumentide haldamiseks.

Loe edasiVõta meiega ühendust
SharePoint teenused, Valo Intranet siseveebilahendus

Valo Intranet - siseveebi valmislahendus

Kommunikatsioon ja selle ladus toimimine on sageli üks edu võtmetest. Tihti võib kogu informatsiooni koondamine ühtsesse keskkonda olla keeruline ja aeganõudev. Valo Intranet on tunnustatud, kohe kasutusvalmis, siseveebilahendus (intranet in-a-box). Valo Intranet põhineb Microsoft SharePointil, kuid toob kasutajani mitmeid uusi võimalusi paremaks ettevõttesiseseks kommunikatsiooniks. Toome teieni Valo Intraneti mitmekülgsed sotsiaalmeedia lahendused, nagu näiteks ettevõtte YouTube’i, Twitteri ja Facebooki kanalid. Valoga loome kiiresti töötava siseveebi, mis toob kokku kõik ettevõtte suhtluskanalid, uudised, puhkused, kontaktid jne. Kõik teada tuntud SharePoint lahendused, uues kuues, on Valoga Sinu käsutuses!

Loe edasiVõta meiega ühendust
SharePoint teenused, Sharepoint kasutajakoolitus

SharePoint konsultatsioon ja kasutajakoolitus

Tihti on ettevõttes kasutusel mitmeid erinevad platvorme ja töövahendeid protsesside optimeerimiseks. Iga uue protsessiga harjumine on kasutajate jaoks aeganõudev ja tekitab tahes-tahtmata igasuguseid pisimuresid ning küsimusi. Primendi spetsialistid pakuvad erineva sisu ja mahuga koolitusi uutele ning ka kogenenud SharePointi kasutajatele. Lennukate ideede ja erinäoliste vajaduste rakendamisel pakume tunnipõhiseid konsultatsioone ja oleme abiks uuenduslike lahenduste juurutamisel.

Loe edasiVõta meiega ühendust
Pilveteenuste turvalisus, MDM/EMS, Andmete jagamine (SharePoint, OneDrive), OMS-PowerBI, Azure Security Center, O365 Security Score

Turvalisus SharePointis

Kasutusmugavuse kõrval ei saa jätta tähelepanu pööramata turvalisusega seotud küsimustele. SharePoint siseveeb ja dokumendihaldus võimaldab läbi tiheda õigustesüsteemi rakendada erinevaid ligipääsupiiranguid nii ettevõtte siseselt kui ka väliselt. Saame väliste partneritega suhtlemisel rakendada erinevad turvanõudeid – alates kasutaja identifitseerimisest kuni ajaliste piiranguteni, välja jagatud dokumentide puhul. SharePoint on turvaline koht teabe talletamiseks, korraldamiseks ja ühiskasutuseks.

Võta meiega ühendust