Ärianalüütika - andmed ja tulemused käsikäes | Primend Ärianalüütika - andmed ja tulemused käsikäes | Primend

Ärianalüütika

Aitame ettevõtetel välja töötada aruandluse süsteeme, kus võetakse arvesse töötajate sooritust ning antakse neile operatiivset regulaarset tagasisidet. Viies ärianalüütika abil operatiivse aruandluse iga töötajani, saab ettevõte end kindlalt eesmärkide kursil hoida.

Ärianalüütika, IONO analüütika täisteenus

IONO ärianalüütika täisteenus

Kuidas saada terviklikku sooritusaruannet ettevõtte kõikidest üksustest, hoolimata sellest, millise teenusepakkuja infosüsteemi üksus kasutab? Oleme loonud IONO analüütikateenuse, mis kogub andmed kokku nii andmebaasidest kui pilveteenustest, et luua terviklik ülevaade ettevõtte erinevate osakondade sooritusest ja tulemustest. IONO ärianalüütika sobib Sulle juba siis, kui vajad vaid ühte aruannet ning ei jää kitsaks, kui soovid koondada terabaitide kaupa andmeid ja neist seoseid leida. Teenus kasvab koos ettevõtte vajadustega ja ei jää kunagi kitsaks. IONO on ärianalüütika täisteenus, mille raames luuakse andmekuubik, puhastatakse andmed ja kuvatakse need visuaalselt lihtsasti mõistetaval graafilisel kujul. IONO luuakse iga ettevõtte vajadusi silmas pidades personaalselt.

Loe edasiVõta meiega ühendust

Power BI raporteerimine ja liidestamine

Juhid soovivad, et neil oleks ülevaade ettevõtte tulemustest ja töötajate sooritusest alati käeulatuses. Microsofti Power BI on kõige kiiremini arenev aruandluse platvorm, mille aruandeid saab tarbida nii arvutist kui telefonist ning graafikule filtri rakendamine on lihtne näpuvajutus. Paneme tööle veebiteenustest otse Power BI-sse andmete importimise. Suurema hulga andmete või teenuste ühendamisel ehitame üles andmelao lahenduse, kus andmed on eelnevalt puhastatud ja selgesse struktuuri seatud. Primendi abiga on selge ja ajakohase Power BI aruandluse tööle rakendamine kiire ja tulemuslik.

Võta meiega ühendust
ärianalüütika, andmelao loomine, andmeladu

Andmeladu / Data Warehouse

Kuidas saada järjepidevat ülevaadet klientidest ja müükidest kui andmebaasid vahetuvad ning andmed on hajutatud erinevate pilveteenuste vahel? Primend aitab andmelattu koondada andmeid erinevate osakondade andmebaasidest, et luua läbinägelikke aruandeid. Primendi spetsialistid oskavad kokku koguda andmeid nii struktureeritud andmebaasidest kui struktuurita andmeid ning leida andmetest uusi seoseid.

Võta meiega ühendust
Asjade internet, IoT, Internet of things, analüütika

Asjade internet (IoT)

Kui inimene peab regulaarselt midagi kontrollima või rutiinseid andmeid sisestama, lisab see tegevus vähe väärtust, samas kui vea tõenäosus on kõrge. Asjade Internet (Internet of Things) pakub sellele tegevusele töökindlat alternatiivi. Enamik kaasaegseid seadmeid, mis elektrivõrku on ühendatud, sisaldavad väikest arvutit, mis kogub seadme seisundi ja kasutuse kohta infot. Primend oskab selle info kokku koguda ja analüüsida seoseid teiste andmelaos olevate andmebaasidega. Selliselt suudame leida seoseid, mis aitavad ennetada süsteemide rikkeid ning leida uusi viise kuidas tarneahelas väärtust lisada.

Võta meiega ühendust
Pilveteenuste turvalisus, MDM/EMS, Andmete jagamine (SharePoint, OneDrive), OMS-PowerBI, Azure Security Center, O365 Security Score

Pilveteenuste turvalisus

Teadmised on jõud ning iga ettevõte soovib kasutada kogutud teadmisi ennekõike oma töötajate, klientide ja omanike huvides. Primendi teadmised infosüsteemide turvalisusest ja andmekaitse praktikatest aitavad luua andmelao lahenduse, kuhu kogutud andmed on hästi kaitstud. Oskame luua andmeladusid, kus andmed on krüpteeritud, inimesed saavad ligi vaid neile lubatud andmetele ning süsteemi osad on kõrge töökindlusega.

Võta meiega ühendust