Primendi Pilveseminar - 26. augustil Kaval Antsu talus Primendi Pilveseminar - 26. augustil Kaval Antsu talus

Suvepuhkused on kohe lõppemas ning septembriks on vaja hoog sisse saada, et infotehnoloogia uusi võimalusi uue innuga juurutada oleks võimalik. Hoo andmiseks korraldab Primend kolmapäeval 26. augustil kell 11:30 Kaval Antsu talus oma klientidele Pilveseminari, et puhkuselt tulles oleks võimalik kiiresti saada ülevaade olukorrast IT teenuste turul ning end sujuvalt töö lainele programmeerida.

Merko jagab Office 365 juurutamise kogemust

Markus Keerman

Office 365 juurutamine on saanud kõva hoo sisse ning isegi muidu konservatiivsed suured organisatsioonid liiguvad üle Office 365 teenuste kasutamisele. Primend aitas Office 365 teenuseid juurutada Merko Ehitus ASil ning seminaril räägib CIO Markus Keerman oma kogemusest on-premise teenuste kolimisest Office 365-te: millised Office 365 teenused Merko kasutusele võttis, kuidas ollakse rahul lõpptulemusega ning O365 plussid ja miinused.

Markus Keerman teeb ettekande koos Rene Kaaloga plokis Office 365 juurutamine ja uuendused.

Rasmus Reimo räägib põnevalt Windows 10st

Rasmus Reimo

Teise poolaasta kõige enam kajastust ja vastukaja leidev teema on kindlasti Microsofti uus operatsioonisüsteem Windows 10. Rasmus Reimo räägib sellest, mida on Windows 10 uut ja miks on Windows 10 just selline nagu ta on. Loomulikult peatub ta ka palju küsimusi tekitanud Windows 10 litsentsimise teemadel.

 

Alates augustist on ründeid lihtsam tuvastada

Tõnis Tikerpäe

Alates augustist on Enterprise Mobility Suite paketis uus infoturbetoode, mis kogub infot nii Active Directoryst kui erinevatest võrgusüsteemidest ning selle alusel loob arusaadavaid aruandeid ebakõladest süsteemide kasutamisel. Kombineerides seda õiguste halduse süsteemi (AD ja RMS) ja seadmehaldusega (Intune) on võimalik saada senisest hoopis parem kontroll kaasaegse Internetis töötava ettevõtte andmete üle. Sellest ja teistest EMSi uuendustest räägib Tõnis Tikerpäe.

 

Paranda töötajate sooritust Power BI analüüsivahendiga

Kaarel Kivistik

Äriprotsesside analüüs on aastaid olnud keeruline ja vaid spetsialistide pärusmaa. Nüüd on PowerBI veebi kaudu senisest lihtsam analüüsida ja analüüsi tulemusi kolleegidega jagada. Lihtsamad aruanded saab otse Excelist PowerBI portaalis kuvada. Aruandluse automatiseerimiseks saab PowerBI siduda teiste veebiteenustega MailChimp, Twilio, Google Analytics või tõmmata andmed otse SQL Serverist. Kuidas PowerBI kiiresti tööle saada ja sellest ägedad aruanded välja pigistada räägib Kaarel Kivistik.

 

Täpsema info Primendi Pilveseminari kohta leiab seminaride lehelt.