Primend alustab Morning Coffee seminaridega Primend alustab Morning Coffee seminaridega

Mis võib olla veel lahedam kui võtta hommikul Morning Coffee seminaril tassike head kohvi ning samas nautida ülevaadet uutest infotehnoloogilistest võimalustest, mida oma ettevõtte arendamiseks kasutada! Kaunist päikesetõusu me sinna juurde pakkuda ei saa, kuid siiski maitsvaid suupisteid, mis teevad olemise õdusamaks. Millistele teemadele selle sügise hommikukohvidel kavatseme keskenduda?

Pilvetehnoloogiate kasutamine, töövoo liikumine arvutist nutiseadmetesse ja serveriteenuste standardiseerumine on jätkuvalt põnevad teemad.

Nutiseadmed on peamine põhjus, miks enamik töövoost tasapisi kontorist välja liigub. Paljud kontorirakendused ei suuda pilveteenustega mugavuses konkureerida. Nutiseadmetega on lihtne endale vajalikud andmed kaasa võtta, teel olles kõigest toimuvast ülevaade saada ning vajadusel kiireid otsuseid langetada. Nutiseadmed on tavaliselt töötajate omad ja seadmetes olevad andmed sünkroniseeritud mõnda pilveteenusesse. Paratamatult tekib küsimus, kuidas lubada ettevõtte andmete kasutamist ning millises ulatuses tohib ettevõte töötajat kontrollida. Millised teenused üldse oma serveriruumi jäävad ja kuidas haldus võimalikult lihtsaks muuta?

Just nendele teemadele kavatsemegi 2015. aasta sügisel keskenduda. Praegu on Morning Coffee seminarid plaanitud järgmiselt:

  • Töötajate produktiivsus Office 365 ja teisi pilveteenuseid kasutades;
  • Töötajate õiguste ja nutiseadmete haldus ettevõtte andmete turvalisuse vaatest;
  • Milline on lihtsamalt ja mugavamalt hallatava andmekeskuse arhitektuur?
  • Kuidas korraldada ettevõttes aruandlus, et igal hetkel saaks hea ülevaate?
  • Kuidas IT lahendused on muutumas ning mida peab arvestama arenguplaanide koostamisel?

Esimene Morning Coffee seminar toimub juba 24. septembril töötajate produktiivsuse teemal.

Morning Coffee – Office 365 Cloud Productivity

Toomas Mõttus teeb Morning Coffee seminaril ülevaate Office 365 teenustest ning selgitab, kuidas Office 365 teenuseid siduda teiste pilveteenustega. Lisaks veel, kuidas on korraldatud Office 365 pilveteenuse turvalisus ning miks me peame seda pilveteenust teistest turvalisemaks.

Priit Timpson - Cloud Services Architect

Priit Timpson, Microsofti sertifitseeritud spetsialist, räägib Office 365 teenuse seadistamisest ning sellest, kuidas oma e-kirjad ja dokumendid kõige lihtsamini Office 365 teenusesse üle viia. Priit Timpsonil on Eestis kõige suurem Office 365 teenuste juurutamise kogemus ning ta oskab lahendada kõiki, algselt keerukana näivaid, tehnilisi probleeme.

Kui teema tundub huvitav, siis täpsem info selle Morning Coffee seminari kohta ning registreerimisvorm asuvad siin.