Praktilisel Pilveseminaril keskendume lihtsustamisele - Primend Praktilisel Pilveseminaril keskendume lihtsustamisele - Primend

Mida rohkem on teineteisest sõltuvaid komponente, seda keerulisem süsteem tavaliselt on. Erinevad uuringud on toonud välja, et ettevõtetel kulub infotehnoloogia igapäevase halduse peale sageli enam kui 80% IT eelarvest ja see osakaal kasvab. Senine IT süsteemide arhitektuur ning süsteemide ülalpidamiseks vajalikud meetodid ei ole jätkusuutlikud.

Suure osa ülalpidamise kuludest moodustavad varasematel perioodidel tehtud investeeringud lahendustesse. Isegi kui ettevõtte vajadused on muutunud, on nendest kuludest pea võimatu loobuda, sest IT seadmete järelturuväärtus on madal. Nii jätkavadki paljud ettevõtted lahendustega, mille äriline kasu on madal, kuid neist lahendustest loobumise kulu on talumatult kõrge. IT lahendused on mõistlik kohe üles ehitada teenustena, mis on ajas paindlikumad ja ei nõua suurt alginvesteeringut.

Infotehnoloogia teenusena

Tänase Pilveseminari esimeses osas kirjeldab Jaan Feldmann, milline on IT sektori visioon, kuidas on muutunud inimeste ootused IT teenustele ning millised on uued olulised valdkonnad, kuhu ettevõtted investeerivad. Rene Kaalo selgitab kuidas Primend uutele väljakutsetele vastu astub ning milliseid teenuseid oma klientidele pakub.

Praktiline Pilveseminar kasutajaõiguste seadmete haldus Windows 10

Praktiline Pilveseminar kasutajaõiguste seadmete haldus Windows 10

Tehnilises osas räägib Tõnis Tikerpäe sellest kuidas kaasaegne andmekeskus üles ehitada ning Andres Nurk seadmete ja teenuste haldusest.

Kliendikogemuses osas räägib Ken Tikerpäe, mida arvestada Windows 10 juurutamisel ning milliseid tõrkeid on pidanud Primend Windows 10 juurutamisel lahendama. Rene Kaalo ja Mehis Kütt räägivad Office 365 juurutamise kogemusest Amservi Eesti ja Läti üksustes.

Praktilised hommikukohvi seminarid

Lisaks Praktilisele Pilveseminarile korraldab Primend seeria tehnilisi seminare, kus keskendume kõige kuumematele teenustele, mis lihtsustavad ettevõtete IT-d, lisavad uut väärtust ning seda kõike senisest madalamate kuludega.

Office 365 uudised

Morning Coffee, Office 365, Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive for Business

Office 365 on maailma kõige populaarsem pilveteenus. Lisaks Office kontoritarkvarale on Office 365 teenuses Exchange Online e-post, kalendrid, SharePoint Online dokumendihoidla, Office Groups grupitöövahendid, Skype for Business telekonverentsiteenused, OneDrive for Business dokumendikataloog, jne. Seejuures on mitmed teenused soodsamad pilveteenusena kui eraldi litsentsina. 9. märtsi seminaril räägime, millised on Office 365 teenused ja kuidas neid kasutusele võtta.

Ärianalüüs pilveteenusena

Morning Coffee, iono, PowerBI, Azure Data Factory

Ärianalüüsi teostamine on varem olnud kallis, kuna andmete allikaid oli vähe ja analüüsimiseks vajalik tehnoloogia kallis. Viimastel aastatel toimunud revolutsioonile areng on plahvatuslikult kasvatanud andmete allikate hulka ning analüüsimiseks vajalik tehnoloogia on oluliselt odavnenud. Primend kombineerinud parimad analüüsiks vajalikud pilvetehnoloogiad teenusesse iono. Iono teenuses pakume klientidele senisest paremaid võimalusi müügi juhtimiseks, turunduse analüüsimiseks ning andmete iseseisvaks uurimiseks. Need väärtuslikud võimalused koos soodsa hinnaga on muutnud iono populaarseks teenuseks Primendi klientide hulgas. 7. aprilli seminaril räägime täpsemalt, miks just praegu on õige aeg astuda samme oma ärianalüüsi parandamiseks.

Windows 10 kogu ettevõttes nädalaga

Morning Coffee, Windows 10, Intune, System Center

Windows 10 on Microsofti uus ja senistest parim operatsioonisüsteem. Kliendid, kel on Windows 7 või Windows 8/8.1, saavad Windows 10 kuni 29. juulini tasuta. Seepärast on huvi Windows 10-le ülemineku vastu kõrge. Primend on juba mitmed kliendid viinud üle uuele platvormile. Räägime oma kogemustele tuginedes Windows 10 eelistest ning samuti üleminekul kogetud tõrgetest.