Sinu ettevõttele kohandatud pilv Sinu ettevõttele kohandatud pilv

Pilv

Primendi meeskonna eesmärk on olla Eesti parim pilveteenuste juurutaja ja tehniline konsultant. Me tahame olla kindlad, et kasutate ära maksimaalselt pilveteenuste võimalusi, olenemata kas pilves on üks server või kogu ettevõtte teenused.

Primend ehitab sinule sobiva pilve


Kui sulle on oluline KIIRUS ning PAINDLIKKUS, siis tasub mõelda pilveteenuste peale. Pilveteenuste kasutamisel on kiirus ning paindlikkus seotud kolmanda olulise teguriga, milleks on SÄÄSTLIKKUS. Pilvest on võimalik valmis teenuseid kiiresti kasutusele võtta – nii säästame hulga aega ja raha, mida me peaksime muidu süsteemi ehitamiseks investeerima. Pilv – see on suurepärased lahendused kuutasuliste teenustena.

Primend on sertifitseeritud pilvespetsialist

Pilveteenustega hoiame kokku aega igapäevase süsteemi ülalhoidmise ja haldamise pealt ning IT spetsialistid saavad keskenduda äri edendavatele tegevustele. Primend on kogenud Microsoft Cloud Productivity ja Cloud Platfrom partner ning aitab ettevõtetel nende IT vajadustest aru saada, ning kujundada just neile sobivad pilveteenused / lahendused.

Pilv

Kasuta infotehnoloogiat teenusena


Üha enam ettevõtteid ostavad IT lahendusi teenusena. Selliselt väldivad nad riski, et varade amortisatsiooniperioodil tekkivate uute võimaluste kasutamiseks peab vanad investeeringud maha kandma. IT lahenduste teenusena hankimine on muutunud väga paindlikuks. Teenusena on võimalik hankida nii servereid, tarkvara arendamise platvorme kui ka valmis tarkvarasid.

Lisaks sellele, et pilveteenuste litsentside kulu on sageli madalam, saavutavad pilveteenuste kasutajad kokkuhoidu veel teenuste haldamise ja uuendamise kuludelt ning on teenuse pakkujaga püsivas partnerluses.

IaaS, PaaS, SaaS

Muuda oma äri kiiremaks


Suur hulk pilveteenuseid on nii valmis, et neid on võimalik koheselt kasutama hakata. Uue äriprotsessi või senisest parema töövõtte juurutamiseks on vaja vaid pilveteenusesse kasutajakonto luua. Primend aitab erinevad pilveteenused siduda ühtseks tervikuks selliselt, et andmed ja kasutajakontod pilveteenuste vahel on sünkroniseeritud. Selliselt moodustavad sinu ettevõtte töötajate jaoks pilveteenused ühtse terviku, mida on mugav ja turvaline kasutada iga seadmega igalt poolt.

Kuna pilveteenuseid on võimalik hankida vastavalt vajadusele, on majanduslik kasu eriti suur kui ettevõte on kiirete muutuste tuules, olgu see siis kiire kasv või ettevõtete liitmine-lahutamine.

Growth Rate

 

Hoia end pilvemaailmas toimuvaga kursis

Primendi blogi

Office 365 mai uudised onedrive powerapps groups outlook microsoft secure score

Tõnis Tikerpäe pilve blogi – Office 365 uudised (mai)

Kuidas alustada GDPR-i projekti?

Pilveteenuste kasutamise trendid Eesti ettevõtetes