Toomas Mõttus Tegevjuht Infotehnoloogia on inimeste jaoks. Kõige suuremat rõõmu tunneme infotehnoloogiast siis, kui see meie (töö)elu rikkamaks muudab.
Aleksei Räim Lahenduste müügijuht Iga olukord nõuab erinevat lähenemist ja kahte täpselt ühesugust ettevõtet ei ole. Seepärast pakume välja just sellised IT lahendused, mis sobivad teile kõige paremini ja annavad kõige suuremat tulu.
Rene Kaalo Teenuste müügijuht Kogu infotehnoloogiasektor liigub teenuse mudeli suunas. Üha vähem IT lahendusi ehitatakse lokaalsetena. Pilvelahendustes renditakse nii teenus kui seadmed.
Tõnis Tikerpäe Pilveteenuste juht Igaüks tahab keskenduda oma põhitööle ja IT-viperustega tegelemine raiskab väärtuslikku tööaega. Olgu tegu pilve- või kohapealse IT lahendusega, peaasi, et see toimiks ning aitaks äril kasumit teenida.
Helen Neudorf Turundusjuht Kannan igapäevaselt hoolt selle eest, et meie kliendid oleksid kursis kõigi meie teenuste, uudiste ja võimalustega ning hoolitsen selle eest, et meie inimestel rõõm tööl käia oleks ja midagi põnevat toimuks.
Heikko Kukk Pilveteenuste müügijuht Ettevõtted lähevad pilveteenustele üle üha kiirenevas tempos. Peame tähtsaks, et üleminekul oleks tagatud sujuvus ja tõrgeteta töö.
Priit Silem Arenduse projektijuht Lähenen oma klientide vajadustele sügavuti ning pakun lahendusi, mis aitaksid teistest sammu võrra ees püsida.
Arkadi Tammik Ärikonsultant IT pakub lisaks kiirusele ja mugavusele kokkuhoidu, konkurentsieeliseid, paindlikkust, innovatiivsust ning teisigi hüvesid. Meie aitame need võimalused üles leida ja muuta ettevõtted paremaks.
Maris Kaur Kliendisuhete haldur Koostöö laitmatuks toimimiseks on oluline kvaliteetne ja kiire infovahetus, sest iga klient on eriline ja tähtis.
Priit Timpson Pilveteenuste arhitekt Organisatsioonid soovivad pilveteenuste kasutusele võtmisega parandada samaaegselt nii efektiivsust kui töökindlust. Office 365, Azure ja Intune teenused Microsoftilt viivad meid mobiilsesse ajastusse, kus töötajad saavad oma panuse anda ilma kontorilaua taga istumata.
Joel Põldaru SharePoint spetsialist Tõhus infojagamine on ettevõtte tulemusteks äärmiselt oluline. SharePoint pakub ideaalseid võimalusi teha edukat tiimitööd. Aitan luua lahenduse, mis vastab konkreetse ettevõtte vajadustele.
Nikolai Deket SharePoint/Teams spetsialist Äpardused IT kasutamisel kipuvad juhtuma siis, kui on kiire. Kaasaegsed teadmised ja rahulik meel aitavad kiirelt leida lahenduse igale küsimusele.
Mardo Petrov Andmespetsialist Andmetest väärtuse saamiseks peab need kokku korjama ja korrastama. Ainult siis saab neist väärtust, mis lisab ärile jõudu.
Sergei Sokolov Pilveinfrastruktuuri arhitekt Teenuste pilve viimisel jääb tihtipeale mulje, et vanad reeglid enam ei kehti. Siiski on vaja pilveteenuste arendamisel ja sidumisel andmekeskustega tagada andmetest varukoopia, võimekus pakkuda teenuseid mitmest asukohast ning tagada andmete konfidentsiaalsus.
Ken Tikerpäe Projektijuht Uute pilvelahenduste juurutamise protsess peab olema sujuv ja ettevõtte töövõimet säilitav. Oodatud kasumlike tulemusteni viivad tehnilised teadmised, paindlikkus ja tähtaegadest kinni pidamine.
Kristo Karu Cloud Management Specialist Selleks, et erinevad teenused koos hästi töötaksid, on vaja spetsialisti teadmisi ja kätt. Teen nii, et meie halduses olevad teenused töötavad laitmatult.
Tarmo Kumar Tehniline serverispetsialist Igaüks soovib, et tema muredesse ei suhtutaks kergekäeliselt. Võtan iga mure tõsiselt ja ei jäta asju ripakile.
Henri Niinepuu Kasutajatoe juht Pean oluliseks tõrgete kõrvaldamist kiirelt ja professionaalselt. IT poolelt peab kõik sujuma ning teen endast oleneva, et sujuvus tagada.
Kadi Jundas Kasutajatoe spetsialist Kliendi rahulolu on minu jaoks väga oluline. Koostöös kliendiga töötame välja kõige paremad ja kiiremad lahendused.
Jass Jürimaa Kasutajatoe spetsialist Ajal, mis infotehnoloogia on kaasatud üha rohkematesse äriprotsessidesse on oluline, et IT töötaks tõrgeteta. Tehnilise spetsialistina soovin kindlustada, et see alati nii oleks.
Raido Heinlaid Kasutajatoe spetsialist IT tõrgeteta toimimine on iga ettevõtte jaoks ärikriitiliselt oluline. Teen alati endast parima, et tõrkeid kõrvaldada.
Oskar-Ruben Järvemaa Kasutajatoe spetsialist IT ei tohi kunagi olla mure, vaid peab pakkuma lahendusi töö edukamaks tegemiseks. Meie kvaliteetne tugi on alati abiks.
Mikk Kurvits Kasutajatoe spetsialist Pidevalt muutuvas IT valdkonnas kannan hoolt selle eest, et ükski klient ei jääks hätta. Aitan leida lahenduse igale olukorrale, et tagada kliendi süsteemide tõrgeteta ja kiire töö.
Andrei Kiseljov Kasutajatoe spetsialist Kannan hoolt selle eest, et meie kliendid ei peaks kunagi mures olema oma IT pärast, probleemide tuvastamine ja parimate lahenduste pakkumine on see, mis mind innustab.
Rihard Aanja Kasutajatoe spetsialist Annan endast parima, et kliendi IT-süsteemid töötaksid nagu vaja, tekkinud probleemid püüan kiiresti lahendada.
Annika Mõttus Turundusspetsialist (lapsehoolduspuhkusel) Infotehnoloogia pakub lugematul hulgal viise tööelu produktiivsemaks muutmiseks. Oluline on, et inimesed oleksid võimalustest teadlikud ja oskaksid neid enda kasuks tööle panna.
Liina Põldaru Turundusspetsialist (lapsehoolduspuhkusel) Täna on IT valdkonnas mitmeid ja mitmeid lahendusi oma ettevõtte protsesside lihtsustamiseks ja produktiivsuse tõstmiseks. Hoian kätt infotehnoloogia pulsil, et jagada klientide ja partneritega värsket ja ajakohast infot kõigi meie pakutavate võimaluste kohta.
Marion Mägi Kliendisuhete haldur (lapsehoolduspuhkusel) Pean oluliseks kvaliteetset infovahetust kliendi ja Primendi vahel. Kuulan ja arvestan teise poole soove ning pean kinni tähtaegadest.