Jaan Feldmann alustab Primendis Cloud Advisor rollis Jaan Feldmann alustab Primendis Cloud Advisor rollis
Jaan Feldmann - Cloud Advisor - Primend

Jaan Feldmann – Cloud Advisor – Primend

Jaan Feldmann alustab Primendis Cloud Advisor rollis alates augustist. Jaani ülesandeks on anda Primendi klientidele nõu pilveteenuste kasutusele võtmisel, andmete kaitsmisel mobiilsetes seadmetes ning pilvetehnoloogiaid arvestavate andmekeskuste arendamisel.

Jaan Feldmann on varem töötanud Net Groupis, kus ta keskendus andmekeskuste tehnoloogiatele ja virtuaalsete andmekeskuste propageerimisele. Jaan Feldmanni peetakse arvamusliidriks mitmete tehnoloogiate juurutamise ja kasutamisel nagu EMC VNX andmehoidlad, VMware vSphere virtualiseerimisplatvorm. Samuti oli Jaan üks esimesi Eestis, kes hakkas rääkima mobiilsete seadmete kaitsmise vajadusest (MDM, EMM) kasutade selleks tooteid nagu Citrix XenMobile, MobileIron ning Airwatch.

Samuti on ta nõustanud Microsofti kliente pilvetehnoloogiate hindamisel. Jaan tunneb süviti Microsofti Office 365 teenuseid nagu Exchange Online, SharePoint Online, PowerBI ning Azure Active Directory ja Azure Rights Management Service.

Jaan Feldmann teeb Primendi Pilveseminaril ettekande IT valdkonna visioonist, kus ta arutleb selle üle, milline võiks olla infotehnoloogia kasutamine aastal 2018.

Vaata infot seminari kohta ning broneeri kalendris aeg.

Primendi Pilveseminaril on jutuks Office 365, Windows 10, PowerBI

Primendi Pilveseminaril on jutuks Office 365, Windows 10, PowerBI. Jaan Feldmann, Cloud Advisor räägib IT teenuste visioonist.